Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Utólag szeretnék egy zsalukőbő...

Utólag szeretnék egy zsalukőből készült falat felrakni. Az utolsó sort hogy lehet kitölteni betonnal?

Figyelt kérdés
Egy pincébe lenne tartófal, mert a régi beton meggyengült megy szét (már tettem itt fel róla kérdést). És most azt találtam ki hogy körberakom zsalutéglával. Most csak az a baj hogy ugye a magasságot pontosan ki kell mérni hogy tartsa is a fal a súlyt, de utána hogy töltöm ki a legfölső sort betonnal?
2012. márc. 3. 15:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Neked aztán sok bajod van a pincéddel.A csemperagasztós dolog nem jó már egyszer válaszoltam? Ha ilyen nagy a baj inkább kérdezz meg egy kőművest.Biztos nagy lehet a baj de ezt látni kellene ahhoz hogy konkrét tanácsot tudjon adni az ember egy fénykép sokat segítene.
2012. márc. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Van vele baj az tény :D Beszéltem telefonon a betondoktorral hét elején, ő is valami kenceficét ajánlott 4000ft/mm2/cm +ez +az +amaz hát nem túl olcsó :) ezért gondoltam a zsalura. De a csemperagasztó az jóval olcsóbb lenne csak ugye arra meg azt írták hogy alatta tovább fog omlani.
2012. márc. 3. 18:17
 3/6 A kérdező kommentje:
Két kép, nem valami jók: [link] [link] Nem tudom ez mennyit segít.
2012. márc. 3. 18:23
 4/6 anonim ***** válasza:
Hú, ez tényleg nagyon gáz, nagyon rohad!
2012. márc. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Így hogy láttam a képeket a csemperagasztó nem jó .Ha tartófal akkor mindenképp falazz mellé valamivel de továbbra is ajánlom nézesd meg egy normális kőművessel.Nem muszály vele csináltatni de tanácsot tud adni.
2012. márc. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Azért annyira nem vészes amit tartania kell, csak a ház falának egy része megy át felette. Lehet hogy elég is lenne csak a betongerenda alá tenni valami erősebb beton oszlopokat a többit meg körbe téglázni vagy nem tudom. Lehet hogy tényleg kerekek valami helyi kőművest és akkor megkérdezem.
2012. márc. 4. 12:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!