Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Szerintetek kikapcsolják a gázt?

Szerintetek kikapcsolják a gázt?

Figyelt kérdés
holnap éri el a számla a 60 napot, és jött az értesítő h hétfőn 13-án jönnek kikapcsolni....ma befizettem a a 60napot elérő számlát és el kellett faxolni valamint az volt írva h a kikapcsolást megelőző munkanapon 15:00ig kell....de dolgoztam így csak 15:30kor sikerült befizetni és elfaxolni. szerintetek így nem fogják hétfőn kikapcsolni? oda ér így? az van a levélben h a kikapcsolást végző személy nem jogosul a befizetett csekk ellenőrzésére...hát remélem oda ér...

2012. márc. 9. 16:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Fel kellett volna hívni az ügyfélszolgálatot, amiről most úgy látom, már lecsúsztál. Hétfő reggel hívd őket és kérdezd meg, hogy beérkezett-e a befizetés. Le tudják állítani a folyamatot ha időben oda szólsz!
2012. márc. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
igen próbáltam hívni, de csak 3ig voltak...én meg előtte dolgoztam....de egyébként nem korán reggel végzik a kikapcsolást? hallottam olyanról hogy korán reggel 7 se volt már csengettek...a tigáznál meg 8-tól vannak...hát remélem nem lesz baj. azt mondták a postán, h a fax automatára van ilyenkor állítva és amit küldtünk az megérkezik és hétfőn reggel látni fogják.hát nagyon remélem...
2012. márc. 9. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!