Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Panelprogramos épület legfelső...

Panelprogramos épület legfelső szintjén milyen lakni?

Figyelt kérdés
Télen hidegebb, nyáron melegebb, mint az alatta lévők lakásai? Minden tapasztalat érdekel ezzel kapcsolatban.

2012. márc. 11. 14:01
 1/3 fúróferkó ***** válasza:

Ha döntés előtt állsz, csak akkor menj legfelső emeletre,ha a panelprogramban a tetőszigetelést is megcsinálták.

Úgy értem,hogy nemcsak vízszigetelés,hanem hőszigetelőréteget is kapott.

IV. emeleten (felső szint) lakom, teljesen kinyitott radiátoroknál nem tudtam 21 foknál melegebbet csinálni.

Azon kívül az idén beáztam.

2012. márc. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez sok mindentől függ ,de jellemzően melegebb a legfelső szint a hő feláramlása miatt. Ez nyári kánikulában

( főleg ha keleti fekvésű) akkor nagyon kellemetlen Du/estéid lehetnek,a +40C foktól.A Klíma megfontolandó.

A nagyméretű bútorok felhordása,illetve a "már megint rossz a lift " elég bosszantó perceket okozhat.

Pozitívum,hogy nem dübörögnek feletted sosem,és leáztatni sem tud senki sem.

2012. márc. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
IV.,legfelső szinten lakom. Én szeretem. Meleg,nem dübörögnek fölöttem.
2012. márc. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!