Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Havi 110 ezer ft-os lakbér?...

Havi 110 ezer ft-os lakbér? Nem sok ez "egy kicsit"?

Figyelt kérdés
A nővéremék vidékről felköltöznek Budapestre. Központi helyen akarnak lakást bérelni, hogy eljussanak a metróhoz stb. Kinéztek egy lakást: újépítésű lakás egy jó helyen, kb 3 éves épület szóval modern, be van bútorozva, gyönyörű tényleg. 2 szobás + van egy kicsi gyerekszoba is. Na de 110 ezer a bérleti díj. Én mondtam hogy ez rengeteg, de teljesen beleestek...Megéri ennyiért? Pesti oldal.
2012. márc. 14. 19:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem sok, bár nem vagyok tisztában a Bp-i árakkal, tudom, hogy durvábbak, mint vidéken. De megmondom, miért nem mennék ilyenbe, főleg kisgyerekkel. Egy újépítésű és nyilván kifogástalan állapotú ingatlan. Gyerekes szülőknél kizárt, hogy ott nem lesz állapotromlás. Ha kérnek kauciót is, azt a büdös életben nem látják, mert majd rajtuk akarják behajtani az ismételt felújítás költségeit.
2012. márc. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%
nem drága, ennyi. kicsit nagyobbak vannak 200 körül is.
2012. márc. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Újépítésüek ilyen drágák sajnos, és még a közösköltség se kevés. Amúgy viszont tényleg jobb egy ilyenben élni.
2012. márc. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha ennyire futja nekik, miért nem érik be olcsóbbal, és a különbözetet kezdenék el félrerakni egy sajátra!


Minden pénz, amit (kényszerűségből) bérleti díj címén adsz ki a kezedből, csak nehezebbé teszi a saját tulajdonú lakás megvásárlását.

2012. márc. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Jó helyen, jó állapotban lévő nagy lakás, bebútorozva bizony ennyibe kerül.

De azért keresgélhetnének tovább, metró közelében pl a Déli környékén találhatnak akár olcsóbbat is.

2012. márc. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

újépítésű,metróközeli,bútorozott,2 szobás+1 gyerekszoba....ennyiért ez szinte ingyen van!


bútorozott amerikai konyha nappalis+1hálószobás lakások kerülnek havi 90.000+rezsibe...


Ha ennek felét akarják rezsivel együtt,akkor béreljenek panelt vagy magas belmagasságú belvárosi lakást...

2012. márc. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!