Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ki hol lakna el legszívesebben?

Ki hol lakna el legszívesebben?

Figyelt kérdés
Én Alaszkában a Yukon folyó közvetlen közelében egy kis faházban és minden nap halászlét ennék. Ez a képzeletbeli dolgom hamarosan megvalósul, igaz csak pár hétre. Nuku civilizáció.

2012. márc. 18. 20:28
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Én mindig azon gondolkodom, milyen lehet azokban a hegyekben az erdő közepén lévő igazi kínai faházakban iszogatni egy pohár zöldteát egyedül.
2012. márc. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim válasza:
LA-ben
2012. márc. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

Én mindig azon gondolkodom, milyen lehet azokban a hegyekben az erdő közepén lévő igazi kínai faházakban iszogatni egy pohár zöldteát egyedül.

Te ittál már Instant teát?(Csak vicc a kérdés:)

Kínában én már voltam méghozzá a nagy falon és ittam teát és ettem "furcsa..."ízű rizst is :D Hmm.Olyan volt mint ha leültem volna az egyik forgalmas metróállomáson és ott ittam volna egy lát.Nincs semmi hangulata kinának,kivéve a szép épületeit.De ott olyan koszos a levegő hogy jobb mintha egy szobában lennél tíz dohányossal akiknek van tíz doboz... C:

2012. márc. 18. 20:55
 4/26 anonim ***** válasza:
Én Thaiföldön élnék a legszívesebben:)
2012. márc. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Igen, de engem nagyon vonzz az az igazi élet ott fent a hegyekben azokkal a házakkal és a természettel!
2012. márc. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Thaiföldön? Ott van sok szép lány és sok sok szép nagy cunami .... c:
2012. márc. 18. 20:58
 7/26 A kérdező kommentje:

"Igen, de engem nagyon vonzz az az igazi élet "

Igazi élet? Te tudod hogy Kínáról beszélsz?? Ott a hegyekben a szép kilátáson kívül gyermek rabszolgákat látnál amint a rizst betakarítják naponta 1$-ért.

2012. márc. 18. 21:02
 8/26 monster under yo bed válasza:
a finn tengerparton, egy szauna mellett :D
2012. márc. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Japánba szívesen laknék, vagy valami szép hegyvidék mellett, mondjuk Kanadába, csak sajnos oda most sok "menekült" cigó költözött, meg még nagyon szívesen laknék egy szép trópusi szigeten
2012. márc. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
21:22 vagyok, kifelejtettem Dubait, ott is szívesen élnék :)
2012. márc. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!