Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Fura fehér a víz, meg lehet inni?

Fura fehér a víz, meg lehet inni?

Figyelt kérdés
szerdán nem volt víz, mert valamit szereltek. azóta fura, teljesen fehér, ha egy picit várok vele akkor lesz ujból áttlátszó. meg lehet ezt inni? szerda már rég volt, azt hittem majd folyatom és elmulik, de azota is ilyen.

2012. márc. 25. 15:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Persze.Várd meg amíg letisztul,amúgy fertőtlenítőszer.
2012. márc. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
ezt nem tudtam. rendesen látni ahogy elpárolog a vízből pár másodperc mulva. remélem azért nem gond hogy ebben mosakodok meg minden. inni nem ittam, teát főztem inkább, remélem forralásnál kiment belőle.
2012. márc. 25. 16:01
 3/9 anonim ***** válasza:
Igyál addig ásványvizet, vagy teát míg tiszta nem lesz, fürdeni teljesen jó.
2012. márc. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
bajod nem lesz ugyan tőle, a vízműveknél szigorú szabályozások vannak, (a fertőtlenítőszer konventrációjának mindig a megadott határértéken belül kell lennie), de azért nem egészséges. idd forralva vagy vegyél ásványvizet. Én a 100%-ban a Duna vagy a Balaton vizével ellátott háztartásokban ez gyakorlatilag állandó jelenség. mindkettővel meg voltam áldva, persze nem egy időben :)
2012. márc. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Gázos a víz, elvileg iható, gyakorlatilag meg várd meg, míg elmúlik.
2012. márc. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszi, maradok akkor a teánál.
2012. márc. 25. 19:25
 7/9 A kérdező kommentje:
és ez mennyi ideig szokott igy lenni? mert szedátol eltelt már pár nap, lassan egy hét. bár még pénteken is sárga rozsdás víz volt, annál még ez is jobb.
2012. márc. 25. 20:20
 8/9 anonim ***** válasza:
Sok mindentől függ, át kell mosódjon a rendszer, szüleim falu szélén laktak, utolsó utcában, így a vízvezeték is "zsákutca" volt, tűzcsappal a végén. Ilyenkor lazán megnyitották egy fél órára...
2012. márc. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Folyékony, úgyhogy meg lehet inni, csak nem biztos, hogy érdemes.

Egyébként amit szerelés, csőtörés, bármi egyéb rendkívüli helyzet után látsz a vízben, az többnyire máskor is benne van, csak kisebb koncentrációban.

Ha van egy jó víztisztítótik, akkor az ilyesmi nem gond.

2012. márc. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!