Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Panel lakás - biciklitároló...

Panel lakás - biciklitároló kérdés. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
A társasház aljában, ahol lakunk, működik egy kisbolt. A bolt tulaja mindenféle előzetes bejelentés, engedély nélkül a társasházhoz tartozó biciklitárolóban helyezte el a boltban feleslegessé vált hűtőit, amitől nem férnek el normálisan a kerékpárok. Jeleztem a közös képviselőnek, aki azt mondta, utána néz a dolgoknak. Mindez 3 hete történt, azóta sincs változás. Szerintetek mit lehetne tenni? Mert nyilván a boltos nem szabályosan tárolja a hűtőit a ház biciklitárolójában!
2012. márc. 27. 11:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezt mi is megjártuk, semmi se lett belőle. A nagyseggű pi*csa nő, aki azt hiszi azért mert ő x éve itt lakik, ő a társasház úrnője, saját maga használatára berendezte a bicajtárolót. És másnak nincs kulcsa hozzá, brrr.
2012. márc. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A boltosnak egy külön hely kéne ahhoz hogy ott tudja tárolni a feleslegessé vált kacatait. Egyébként nyugodtam reklamálj még a közös képviselőnek. Ha a házban másokat is zavar ez akkor ők is reklamáljanak így sokszori reklamálás után tuti kifognak nézni hogy mi lehet a gáz.
2012. márc. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szóljatok a környéken a cigányoknak, simán elviszik a hűtőket, és lesz helyetek :)
2012. márc. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én hasonló szituban (másik lakó elfoglalta a tárolót és minket kizárt) folyamatosan "zaklattam" a közös képviselőt, kb. 10-15× felhívtam, hogy áll az ügy. Minden beszélgetés alkalmával adtam határidőt, hogy pl. holnapután hívom újra, mit sikerült intézni. Minden alkalommal kilátásba helyeztem, hogy leverem a mi lakatunk helyett feltett lakatot és kidobálok a tárolóból mindent az utcára. Kb. 1,5 hónap és a sokadik telefon után elintézte a dolgot. Kitartás! Sajnos manapság elég sok közös képviselő ilyen "lelkiismeretes".
2012. márc. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ismét 12,13-as. Most a 12,06-ost olvasva jutott eszembe, hogy az öcséméknél valaki bepakolt rozzant tűzhelyet, hűtőt stb. a közös tárolóba és nem fértek tőle. Megkérdezte a lakógyűlésen, nem-e felismeri valaki és nem-e eltüntetné. Senki nem jelentkezett. Az öcsém kölcsönzött egy utánfutót és elvitte a cuccokat a méhbe.
2012. márc. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tegyetek ki egy cetlit, hogy egy héten belül tűntesse el, ha nem teszi, hajítsátok ki a cuccait és kész.
2012. márc. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Valószínüleg azért nem történik semmi mert megegyezett a közösképviselővel. Gondolom ti is egy jófajta 30 éves lakószövetkezetbe vagytok. Ki kell válni a fenébe és egy potens személyt megbízni.


Amúgy ha van bent tűzcsap, akkor a tűzoltóságon kell bejelenteni, hogy nem fértek hozzá a tűzcsaphoz.

2012. ápr. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!