Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Havonta lehet diktálni ONLINE...

Havonta lehet diktálni ONLINE az EON oldalán az aktuális mérőállást, na de hogyan?

Figyelt kérdés

Eddig lejöttek hozzánk és leolvasták, de én online szeretném havonta elküldeni nekik az állást.


Addig eljutottam, hogy bal oldalon rákattintottam a MÉRŐÁLLÁS-ra és beírtam a jelenlegi mérőállást, majd mentettem.

Ezután rákattintottam a MÉRŐÁLLÁS RÖGZÍTÉSI IDŐPONTOK-ra , hogy tudjam legközelebb mikor kell beírnom, de azt írta ki, hogy :

"A kiválasztott fogyasztási helyen az elszámolás alapja nem havonta történő mérőállás rögzítés, ezért nem tudunk megjeleníteni mérőállás rögzítési dátumokat."


Hol tudom online beállítani havonta történő rögzítésre?



2012. márc. 29. 20:21
 1/4 A kérdező kommentje:
Vagy be kell szólni nekik, hogy ezen a módon szeretném a továbbiakban bediktálni a mérőállást?
2012. márc. 29. 20:24
 2/4 anonim ***** válasza:

Hívd fel őket vagy menjél be.Mi idén váltottunk átalányról aztán az ügyintéző csaj csak annyit mondott,hogy vagy a neten vagy telefonon tudjuk bediktálni az óraállást..nem volt opció az,hogy majd ők leolvassák havonta így a netes diktálással se volt gond.

Egyébként belekattintok a kis négyzetbe,hogy elszámolószámlát kérek majd lent beírom az óraállást utána alul rögzítem a gáznál és a villanynál is.

2012. márc. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, be kell menni, először szerződés-módosítás.Akkor ők átállítják a gépükbe, és attól kezdve fogadni fogja a rendszer az adataidat.
2012. márc. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. márc. 29. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!