Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Félévente kötelezően ellenőrzi...

Félévente kötelezően ellenőrzi a kéményseprő a kéményt. Illenek ilyenkor többet adni, mint a konkrét összeg?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 2. 07:37
 1/4 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem évente egyszer kell ellenőrizni, és ez -sajnos- kötelező! Egy fillérrel sem kell többet adni, így is -esetenként- egy haszontalan pénzlehúzás az egész!
2012. ápr. 2. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az 1947 Ft-os számlára szokott kapni 2000-et, és nem kérem a visszajárót...

Bár nem tesz semmit a borravalóért!

:(

2012. ápr. 2. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ma volt nálunk. 1585-t kért, de csak 2000-sem volt. Mondjuk 400-t kértem vissza, de feltevődött bennem a kérdés, hogy nem kellene-e adni a szolgáltatónak? Egyébként korrekten megnézett mindent és még kedves is volt.
2012. ápr. 2. 08:02
 4/4 anonim ***** válasza:

Megkapja a fizetését,mire föl fizetnél többet?

(nekem egyszer mondta a kéményseprőamikor kiszámltattam vele a visszajárót, hogy a városnak a másik felén,ahol nem a "nagy házak" vannak jobban szeret járni, mert ott az emberek azt hiszik,hogy adniuk kell neki borravalót . A "nagy házaknál" nem.

Nekünk van 3 kandallónk, 5 kéményt fizetek, nehogy még borravalózzak is

2012. ápr. 2. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!