Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » TIGÁZ. Gázelzárás/Kikötés....

TIGÁZ. Gázelzárás/Kikötés. Tovább. Segítesz?

Figyelt kérdés

Hétfőn befizettük a tartozásainkat (2012.04.02)

Ma délután (2012.04.03) Itt jártak a házunknál, de nem voltunk itthon. próbáltak elérni telefonon is, de az sem volt nálunk.

Aztán mikor hazaértünk látom hogy kerestek. felhívtam ügyfélszolgálatot hogy mi a rák van.

Díjtartozás miatt 3.-ától minden háztartásban kikapcsolják a gázt ha van tartozás. Erre na mondom fasza, de én meg befizettem hétfőn.

Erre ő: Az még nem ért oda, de küldjem el fax-on a bizonylatot. Elküldtem.


És lám most értem megint haza... papír postaládában, fél7kor voltak itt, és kikapcsolták a gázt.

Kapuk zárva voltak senki se engedte be őket. Telefonon nem hívtak !!!!! Ők bejöttek kikapcsolták majd elmentek.


MI EZ? Ugye nem szerelték le teljesen az egészet? Bár odakint csak a gázóra ajtaját hagyták nyitva, belül minden megvan.

Holnap felhívom őket... tiszta ideg vagyok. JOGOSAN?



2012. ápr. 3. 23:28
 1/3 A kérdező kommentje:

hogyan lehetne megszivatni azokat akik bejöttek a házam udvarára?

pl: a gázóránál volt a dugipénzem, de eltűnt stb.. lehet ilyet? mert naaggyon vissza szeretnék vágni

2012. ápr. 3. 23:43
 2/3 vizgazfutes ***** válasza:

Max. magánlaksértésért tehetsz feljelentést (szerintem).


Elvileg a gázóra leszereléséről készült jegyzőkönyv, azon pedig szerepelnie kell annak a személynek a neve, aki levette a mérődet.


Ha megérkezik a befizetésed, akkor pedig visszaszerelik a mérőt (nem tudom, hogy ebben az esetben a gázóra fel-,leszerelési díjat kifizettetik-e Veled vagy sem).

2012. ápr. 4. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
van jegyzőkönyv de nincs rajta hogy kik voltak. egyetlen név sincs rajta. csak egy aláírás, de az meg nem is hasonlít egy aláírásra, inkább egy összevisszaságra
2012. ápr. 4. 09:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!