Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Szeretsz ott lakni, ahol laksz?

Szeretsz ott lakni, ahol laksz?

Figyelt kérdés
Ha igen, miért? Ha nem, mért nem? És hol laknál legszívesebben? (Ha lehet, várost, falut, esetleg megyét írjatok!)
2012. ápr. 5. 17:27
 1/7 anonim ***** válasza:

Igen, mert csend és nyugalom van.

Tárnok, Pest.

2012. ápr. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Kerria ***** válasza:

Csatlakozom az előttem szólóhoz :D:D:D

Ugyanez, ugyanott :D

2012. ápr. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

...mert a férjed vagyok... :D


#1 voltam.

2012. ápr. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Kerria ***** válasza:
Tudom, ezért írtam :D
2012. ápr. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Én egyáltalán nem szeretek itt lakni. Nem ismeri senki még csak hírből sem ezt a helyet, de a helyiek úgy el vannak szállva attól, hogy milyen jó hely ez, mert lett építve pár alapvető intézmény, hogy ez már (meglátásom szerint) szégyen!

Igaz, hogy Budapesttől 20 percre van busszal, de még így is szinte megközelíthetetlen. Semmi olyan nincs a közelbe ami nekem munka, vagy más szempontok alapján fontos lenne. Nem is a legjobb környék, és nagyon le van maradva mindennel, de azért a polgármester már most bejelentette, hogy 2 hónap múlva várost csinál belőle.

Szerencsére pár héten belül elköltözünk a párommal Angliába, és nem kell már itt élnünk.

Egyébként, hogyha választanom kéne, hogy Mo-n belül hova költöznék, akkor Budapestre, vagy ami még esélyesebb Nyíregyházára.

2012. ápr. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, nagyon, annak ellenére hogy panel. Nem voltak ennél nagyratörőbb vágyaim.
2012. ápr. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

igen. nagyon jó a környék, a lakás az én ízlésemet tükrözi mindenhol, és kiváló az infrastruktúra.

egy métert sem költöznék arrébb. :)

najó, talán ha lesz gyerekünk, akkor kénytelen leszünk, mert 2 szobás lakásban képtelenség elférni 3an. sajnos a környéken csak ez a lakástípus van, pedig szívesen maradnék.

Budapest.

2012. ápr. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!