Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Van egy kopott ülőgarnitúrám...

Van egy kopott ülőgarnitúrám és szeretném újrakárpitozni, hol lehet Budapesten bútorra való kárpitot vásárolni?

Figyelt kérdés
2009. jún. 17. 21:38
 1/6 anonim ***** válasza:

Sajnos a kérdésedre a választ nem tudom (vidéki vagyok) de érdekelne hogyan kárpítoznád újra? Leírnád?

Nekünk is van (bár picit kopott) ülőgarnitúránk amire bőrt tennék. De hogy merjek nekilátni? És ha nem sikerül és csúnya lesz? Mert nem árt hogy teljesen rápasszoljon az anyag ugye?

2009. jún. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Pl. itt a net, kárpitost kell keresni. De rohadt drága lesz, az árából talán újat is vehetnél
2009. jún. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sajnos, a kárpitozásra kiadott pénz egy új garnitúra árával egyezik meg. Tehát csak akkor éérdemes, ha nagyon ragaszkodtok a mostanihoz.
2009. jún. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ez egy régi elemes szétszedhető sarok ülőgarnitúra. Rá kell feszíteni a kárpitot és kárpitos-tűzőgéppel rátűzni, ennél egyszerűbben nem tudom leírni. A régi kárpitot kitisztítom és arra rakom rá,tehát nem bontom le. Ha nem túl drága a kárpit akkor olcsóbb lesz, ugyanis egy ilyen sarokgarnitúra 100E körül van. Régen csináltam székeket, nagyon jók még mindig, ilyet még nem csináltam de ez sem nehéz. Sajnos új bútort nem tudok venni.
2009. jún. 17. 22:10
 5/6 anonim ***** válasza:
Félreértettem, azt gondoltam, kárpitossal végeztetnéd a munkát. Ha magad csinálod, tényleg olcsóbb. Bútorszövet/lakástexil címszók alatt biztos találsz sok üzletet.
2009. jún. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Már utánanéztem 20-25 ezerből jönne ki az anyag. Megéri.
2009. júl. 13. 18:42

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!