Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen hamar...

Szerintetek milyen hamar lehet eladni manapság egy felújított, jó környéken levő, kulturált 4 emeletes házban levő panellakást?

Figyelt kérdés
Nem szeretném áron alul eladni, hanem reális áron annyiért amennyiért hirdetnek ugyanilyen kaliberű lakásokat ingatlanportálokon. Mivel nagyon ellentmondásos híreket olvasok ezzel kapcsolatban, érdekelne, hogy valaki mostanában adott e el és mennyi idő alatt.

2012. ápr. 9. 20:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez leginkább attól függ, hogy melyik városban és annak is melyik részén van a lakás.
2012. ápr. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Budapest, XI. kerület.
2012. ápr. 9. 21:01
 3/4 anonim ***** válasza:

Amennyiért látod a hirdetéseket, az irányár, annál kevesebbért kelnek el a lakások. Mivel most dömping van eladó lakásokból, annak sikerül eladni, aki hajlandó elég sokat engedni az árból.

Persze lehetnek kivételek, ahogy nálam is volt másfél évvel ezelőtt. 4 hónap alatt kelt el a felújítandó lakásom alig kevesebbért, amit kapni szerettem volna, de ez egy jó közvetítőnek és a szerencsének volt köszönhető, továbbá annak hogy semmi nem sürgetett, nem akartam minden áron eladni.

Könnyen előfordulhatott volna hogy azóta is árulnám, ahogy látom a portálokon, vannak még fenn lakások azokból, amiket már akkor is hirdettek amikor én is.

2012. ápr. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

hirdesd minél több helyen. nézd meg, hogy a környéken a hasonló lakásoknak hogy mozog a kínálati ára, és ehhez mérten lődd be a te lakásod árát.


a 11 szerencsére felkapott hely, fél éven belül sztem van esélyed eladni ha jó marketing :)


néha nézegetem a lakásokat poénból pont a 11ben, mivel én is itt élek. azt vettem észre, hogy mintha kicsit megugrottak volna az árak.

2 éve 11ért vettünk egy két szobás jó állapotú lakást gazdagréten, akkor ez áron alulinak számított, manapság hasonló lakásokat látok a com-on 12ért.

2012. ápr. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!