Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Pvc padló hálószobába, nappali...

Pvc padló hálószobába, nappaliba illik?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 17. 19:01
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
szerintem nem
2012. ápr. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Ha nincs másra pénzetek, akkor jobb, mint a beton aljzat. Ha mintásat tesztek fel, egyszínű szőnyeget tegyetek rá, ha simát, akkor mintásat.
2012. ápr. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Igaz már vannak nagyon szép pvc-k,de a hálószobába tuti nem raknám.
2012. ápr. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Hát nekem megtetszett ez és nem az h nincs pénzünk xD
2012. ápr. 17. 19:41
 5/18 A kérdező kommentje:
[link] :)
2012. ápr. 17. 19:42
 6/18 anonim ***** válasza:

Hát igen...mint írtam vannak szépek és amit linkeltél is szupi és a lamináltakba is vannak szintén szupik...a nappaliba még okés lehet a pvc,de a hálóba....

Egyébként ha neked nagyon tetszik és te ilyet akarsz a hálóba és a nappaliba akkor nem igazán értem a kérdést....

2012. ápr. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Nappaliba inkább illik, hálóba legfeljebb parketta vagy hajópadló mintásat tudok elképzelni.

Sok múlik azon, milyen a bútor, a fal, és mindezek stílusa.


Arra készülj fel, hogy kb. 5-8 évente le kell cserélned, mert még a jobb minőségű is kiszakad, elszíneződik.

2012. ápr. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Ha tetszik nyugodtan rakjál. Van ám PVC-ből is nagy kopásállóságú, azt egy hálóban képtelenség kikoptatni.
2012. ápr. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Ez nem illik, nem illik kérdése, hanem ízlés és pénztárca. Évtizedekkel ezelőtt, amikor divatba jött, mindenhová ezt rakták. Ma már szobába nem igazán rakják, nincs igazán meleg hatása. A hálószobának, de még a nappalinak is melegséget, otthonosságot kell árasztani. A PVC, akármilyen a mintája, akkor is rideg. És tulajdonképpen nem is olcsó. Ha közvetlen betonra rakod, mindig fázni fog a lábad. Nem sokkal drágábbak a szalagparketták. Ha nem kertes házban laksz, akkor tegyél padlószőnyeget. Kertes házba ne, mert ott sok por kerül be a lakásba, s a bútorok alól nem tudod kitisztítani.
2012. ápr. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Azt tudod hogy ilyen m2 áron már van normálisan kinéző laminált parketta is? Macerásabb lerakni de egyrészt szebb, másrészt meg mégse pvc, szerintem sokkal kultúráltabb.
2012. ápr. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!