Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hálószobának szerintetek...

Hálószobának szerintetek melyik a legjobb szín?

Figyelt kérdés

Mindenképp valami meleget színt akarok, szóval kék, zöld szóba se jöhet.

Narancssárga tetszene, de már olyan a konyha meg a nappali, nem lenne túl sok ha a háló is olyan lenne?

Rózsaszín, magenta, ciklámen, lila... a párom azt mondja, neki jó az is, de mégis, talán túl (kis)lányos egy hálószobának.

Piros, sárga?

Nem tudok dönteni.

Szerintetek melyik a legjobb? Képeket is linkelhettek.



2012. ápr. 22. 22:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Ezt mi nem mondhatjuk meg helyetted, mert mindenkinek más az ízlése.

Egyébként:


Meleg színt választanék én is. De tuti nem valami harsányat... a narancssárga, magenta, ciklámen nekem már annak számít pl.

Nekem nagyon tetszene valami napsárga de halvány kivitelben, vagy bézs, vagy ilyen tejeskávé színű. Szóval ami nem ordít úgy a szemembe, ha reggel kinyitom a szemem.


Amúgy kísérletezhetsz! A fal azon részére, ahova ébredéskor látsz, tűzz fel olyan színű nagy papírt vagy ruhadarabot, amilyen színű tapétát szeretnél. És gondolkodj felkeléskor, hogy kellemes-e azt a színt látni, vagy sem...!

2012. ápr. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Legyen középbarna, az olyan álmosító.
2012. ápr. 23. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Első lépésben döntsd el azt, hogy mit szeretnél inkább.

Reggel egy napfényes, világos, vidám helyen ébredni, vagy inkább egy meghitt, meleg, erotikus fészket.


Az első esetben egy napsárga vagy drapp nagyon jó lenne, a másod esetben pedig mélybordó, sötét rózsaszín, lilás árnyalat.

És nem kell minden falnak egyszínűnek lenni. Lehet pl. a fejtámla felöli fal más árnyalatú, vagy esetleg mintás.

2012. ápr. 23. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
2012. ápr. 23. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
A mi hálószobánk elég nagy és ha bemész a szemközti rész faltól falig alblak nagyon világos ezért nekem is nehéz volt döntenem, végül 2 fal citromsárga lett a másik rész pedig almazöld lett
2012. ápr. 23. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Az élénk, erős színek élénkítenek, tehát nagyon sok embernél esetleg bezavarnának az esti elalvásnál.


Én is inkább egy halványabb, u.n. pasztell-színt javasolnék. A szobabútor és a kiegészítők (függöny, díszpárnák stb.) úgyis megadják a szoba alapszínét, összhangját.

2012. ápr. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
nálunk sárga és olyan vidám mégis nyugtató hatású. esetleg az egyik falra tehetsz tapétát is, azzal még mutatósabb a szoba
2012. ápr. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Utálom a halvány, pasztel szineket. Most halvány zöld(még a párom akarta olyanra, mielőtt én ideköltöztem) és rühellem. Csak az élénk , erős színeket szeretem. Volt már a szobám erős narancssárga és ciklámen is, sosem zavart. Engem ez a halványzöld idegesít, de nagyon.

2012. ápr. 23. 13:35
 9/14 anonim ***** válasza:

mélybordó-erotikus szín :D

narancs-reggel jó kedvvel ébredsz :)

2012. ápr. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ízlések és pofonok! És vérmérséklet kérdése.

Egyik ismerősöm égő-pirosra festette a hálószobáját, 3 hónap múlva vért izzadtak, mire le tudták csiszolni és átkenni egy szolidabb színre.

(Költői kérdés: ha tudod, hogy milyet akarsz, és milyet nem, akkor mire jó feltenni a kérdést?)

2012. ápr. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!