Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mivel tudom lehűteni a szobáma...

Mivel tudom lehűteni a szobámat nyáron?

Figyelt kérdés

Tetőtéri szobám nyáron nagyon meleg klimát nem nagyon akarok vásárolni mer drága a sima kis ventillátor meg csak a belső meleg levegőt forgatja.

esetleg használ az a fajta ventilátor ami vizet is porlasz?

és mi annak a fajtának a neve mer sehol nem találtam!

esetleg valami jó praktikák amivel hüvöset tudok varázsolni??


2012. ápr. 30. 19:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Ami vizet porlaszt, az a léghűtő nevű cucc. Kb. 2 fokkal lehet csökkenteni a szoba hőmérsékletét vele, túl sokat nem ér szerintem.

Három praktika van: 1. árnyékold le a tetőt. Ez olyan 5-8 fokot számít, viszont drága és macerás. 2. építtess földalatti szellőzőrendszert - sajna ez is drága és macerás. Mindkét esetben milliós nagyságrendről van szó.

3. vegyél klímát. Drága, de tizedannyiba kerül, mint bármi más, ami hatékony. És nem macerás.

2012. ápr. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 swensi válasza:
Hát én azt javaslom, hogy vegyél egy olcsóbb klímát. Az a tuti az összes alternatív megoldás kényelmetlen gazdaságtalan, és nem éred el velük a kívánt eredményt.
2014. szept. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!