Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » 1500 000Ft -ból hány m2...

1500 000Ft -ból hány m2 téglát kapok? Egy kisebb házat szeretnék. Milyen épitőanyagot javasoltok a téglán kivül?

Figyelt kérdés
2012. máj. 5. 18:41
 1/8 anonim ***** válasza:

A téglát nem m2-re, hanem darabra árulják. ugyanannyi darabból pedig különböző m2-nyi falakat építhetsz, vastagságtól függően. Egyébként nézz utána, nem olyan nagy ügy felszorozni.

A második kérdésed nem érthető. Hogy érted, hogy milyen építőanyagot? A tégla helyett építkezhetsz fából, de ha nem olyan vidéken élsz, akkor drága dolog. Vagy földből, szalmából, kőből, de építtethetsz könnyűszerkezetes házat is.

Ha nem a tégla helyett, hanem mellett szükséges építőanyagokra gondolsz, hát abból rengeteg kell. Kezdve az alaphoz szükséges betontól, zsalutól a födém szigetelésén át az utolsó villanykapcsolóig.

2012. máj. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
igen tégla helyet. gondolkoztam a fán de ha normálisan akarom megcsinálni akkor már mindegy ha téglából csinálom.
2012. máj. 5. 19:52
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Vasgerendavázas (visszaváltható építőanyag)

osb lapos hőszigetelt faház, külső zsindely borítással vagy más anyaggal beburkolva ami vízhatlanná teszik!

2012. máj. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
52%
Egy ház nem csak falakból áll ám, az kb az összes költség 20%-a max
2012. máj. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nem anyiból áll. Tisztában vagyok vele.
2012. máj. 6. 13:33
 6/8 A kérdező kommentje:
Meg amugy meg a kérdésemre kértem választ. Nem mást
2012. máj. 6. 13:35
 7/8 anonim ***** válasza:
Meg amúgy meg ilyen kérdésre hogy akarsz normális választ kapni?Meghatározod mekkora házat akarsz kiszámolod a nm-ert és kész.Ne más legyen a hibás mert nem tudsz kérdezni.
2012. máj. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ha kevés a pénzed vehetsz bontott téglát is, ami jóval olcsóbb. mi is abból huztunk a tavaly kazánházat
2012. máj. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!