Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogyan lehet hirtelen leszedni...

Hogyan lehet hirtelen leszedni a megszáradt pillanatragasztót az ujjunkról? Gyors választ pls!

Figyelt kérdés
A három éves tesómnak, és nekem is ráfolyt a pillanatragasztó az ujjunkra. Le akartam csavarni a kupakját, de lyukas volt, és ráfolyt a lábamra is. A tesóm letörölte a saját kezével, és neki is tiszta olyan lett az ujja. Higító nem hinném, hogy van itthon. Gyorsan kellene, mert olyan rossz, ahogy húzódik a bőrünk. Mivel lehetne leszedni? 14/L
2012. máj. 12. 10:41
 1/6 A kérdező kommentje:
Szappanos vízzel már próbáltuk!
2012. máj. 12. 10:42
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha van otthon körömlakk lemosótok, itass át vele egy vattapamacsot, és tedd rá az ujjatokra, amíg feloldódik a ragasztó.
2012. máj. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát nem igazán használ. Már egy ideje itt fogdozom a körömlakklemosós vattát, de ugyan úgy visszafehéredik. Lehet azért, mert acetonmentes?
2012. máj. 12. 11:05
 4/6 anonim ***** válasza:
Az valószínű.
2012. máj. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az aceton oldja a pillanatragasztót, ezért az acetonmentes körömlakklemosó hatástalan...
2012. máj. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Fogj egy körömreszelőt és óvatosan reszeld, míg nem érzed hogy jobb. Én úgy tudom nem oldja az acetonos sem. Körömreszelővel távolítottuk mi is el tavaly lányom ujjáról.
2012. máj. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!