Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hol laknál szivesebben a...

Hol laknál szivesebben a földszinten vagy a legfelső - 8. emeleten?

Figyelt kérdés
2012. máj. 16. 16:50
 1/7 anonim ***** válasza:
62%
Inkább földszinten.
2012. máj. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
59%
Én a 8. emeleten de csak abból a szempontból, hogy ilyen esetben van alattunk lakó illetve felettünk lakó is, tehát alulról felülről biztosított télen a "meleg". Földszinten ez már rosszabb. A 8. emelet viszont a közlekedés szempontjából nehézkesebb..
2012. máj. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%

Legfelso! Nem zorognek, trappolnak a fejed folott, nem hallatszik be annyira az utca zaja, vilagosabb, kevesebb a por es a fust.


Foldszinten semmi penzert nem laknek.

2012. máj. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
80%
Laktam már 1. és 9. emeleten, és fent érezhetően tisztább a levegő, legalábbis ha a fővárosról van szó. A 10 emeletes házakban általában több lift is van, egyszerre mind nem romolnak el, azt a pár áramkimaradást pedig, ami pont olyankor történik, amikor fel akarsz menni, túl lehet élni. Hét évig laktam a kilencediken, és összesen kétszer volt ilyen. A lépcsőzés kimondottan feszesíti a segget és a combokat.
2012. máj. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
85%

4. vagyok.

Még az is a nyolcadik mellett szól, hogy abban a magasságban növényzet híján már rovarok sincsenek. Világítás mellett is nyugodtan lehet szélesre tárni az ablakot, nem jön be se légy, se szúnyog. És az utcai zaj sem hallatszik fel.

2012. máj. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
85%

magasan jobb. a földszint sötét, zajos, poros, mindenki belát, sokszor még hideg is.

fent szép a panoráma, tisztább a levegő, és ha feletted-alattad fűtenek az gazdaságosabb, jobb hőérzetet ad.

2012. máj. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Földszinten, és sosem laknék emeletes házban.
2014. jan. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!