Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Dohánybogarak. Miért lehetnek...

Dohánybogarak. Miért lehetnek a SZOBÁMBAN?! : O

Figyelt kérdés
Sziasztok!régebben (kb. 2 hete) láttam 2 dohánybogarat az egyik ékszeres dobozomban...akkor nem foglalkoztam vele szétnyomtuk stb.. rá pár napra még egyet a földön mászott. megöltem..akkor már furcsáltam..egy hét után már megint 1 az asztalomon..most meg a párnámon mászott egy..Mitől lehet a szobámban? Az nem fűszerekre megy meg ilyenek? És hogy tudom megölni őket? Nem értem az egészet...tisztaság van a szobámba, mindig porszívózok minden nap, nincs kaja vagy valami más beesve sehova..valaki segítene?! :) Előre is köszi!
2012. máj. 16. 23:18
 1/5 anonim ***** válasza:
MINDEN nap porszívózol????
2012. máj. 16. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

MI az a dohánybogár? A fűszerekre molylepke szokott menni.

Molylepke lehet valamilyen ruhafélében is. Naponta porszívózni pedig hülyeség,főleg ha nincs is kaja a szobádban.

2012. máj. 17. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2012. máj. 17. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2012. máj. 17. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

nem mindennap-.-" :D aztcsakugy mondtam hogy általában mert, egyébként oylan ehlyen lakunk ahol iszonyat sok a por és ejövök a szobámba és egy lépcső van ott a lépcső előtt közvetlen meg egy halom por van meg minden... szóval úgy 2 naponta ha áthúzom de hetente talán egyszer rendesen. :D

Nem kell mindent szó szerint érteni hülye leszek minden nap porszívózni.. :D egyébként ilyenre gondoltam: [link]

2012. máj. 17. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!