Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ledes csapvég és zuhanyrózsa...

Ledes csapvég és zuhanyrózsa tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszenek,de most Kludi csaptelepeket vettünk és hát azoknak nem szívesen venném le a szűrőjét.S ezeket meg elvileg csak a szűrő helyére lehet betenni!??

Mert ezeknek tartozéka 2 fajta adapter,amivel a "legtöbb csaptelepre" rászerelhető.Akkor nem lehet valahogy kikerülni,hogy lekerüljön a szűrő?:)

S minden egyéb tapasztalat is érdekel.Elemeset ne elemeset,jó nem jó stb...stb



#Kludi #ledes csapvég #led csapvég #ledes zuhanyrózsa #led zuhanyrózsa
2012. máj. 17. 11:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Mi egy éve vettünk Led-es csapvéget. 300 Ft volt azt hiszem, eBayről rendeltük. Nem elemes, hanem a víz forgatja belül a szerkezetet, abból kap energiát. Hideg víznél kék, közepesnél zöld, melegnél piros.

A csapra tényleg sokáig tartott rákínlódni, mert nem egyezett meg a csapnak és ennek a ledesnek a menete. Ezért csapszűrő le, ismerősünk elvitte, megtoldotta egy kis darabbal, esztergált bele egy olyan menetet mint amilyen a ledesé. Ezután visszatekertük a csapra, így már ráment utána a csapvég is. 7-8 hónapot bírt ki, utána gondolom a vízkő úgymond megölte belül. Azóta nem világít sajna. Szétszedtem egyik nap, amennyire tudtam kivízköveztem, de az a kis "generátor", ami az energiát állítja elő, nem szétszedhető, szal tuti abban van a hiba.

Amúgy nem bántam meg h rendeltünk, hangulatos, főleg ha nem egyedül fürdik/zuhanyzik az ember:)

2012. máj. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Figyeld mit mondd Nekem az egyik Eladó a Vaterán:

[link]

Alul nézdd meg ahol az Eladót kérdeztem.Akkor lehet benne igazság!:) Lehet abban a részben van,amit írsz,hogy nem tudtátok szétszedni.:) Komoly.


Viszont ebay-en ennyivel olcsóbb lenne? Én még ott nem vásároltam. Postaköltség nem sok?


S a Kludi csapokról mi a véleményed? Én nemhogy a szűrőt nem szívesen venném ki az ~50 ezer forintos csaptelepből,de ahogy mondod szerelgetni meg biztos nem merném...Dehát micsináljak annyira tetszenek!:(


Köszi!:)

2012. máj. 17. 12:10
 3/11 A kérdező kommentje:

Egyenlőre csak ezt találtam:

[link]

De ez nem 300!:) Nem tudom,hogy hogy keressem,Nekem az ebay kínai.:(

2012. máj. 17. 12:17
 4/11 anonim ***** válasza:

eBay-en 2-3-4 dollárért lehet venni a csapvégeket. Általában ingyenes a kiszállítás, Kínából küldik. Persze nem olyan könnyű rendelni, mert rendelkezned kell internetes bankszámlával, PayPal-al, stb. Ezek nélkül nem lehet.

Kludi csapokat nem ismerem, mi nem szoktunk drágát venni, mert kemény a víz nagyon, és néha cserélni kell őket. Azért meg nem dobok ki 50et, h 4-5 év múlva megint vegyek vmilyet:)

Ha ilyet akarsz a csapra, akkor vagy elszánod magad h hozzányúlsz a csaphoz, leszeded a szűrőt, és megpróbálod felrakni, vagy hagyod inkább:) Amúgy egy szűrőleszedéstől nem lesz semmi baja. Amúgy is le kell néha szedni vízkövezni. Az már más kérdés mi van ha nem stimmel a 2 menet..:)

2012. máj. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ne az ebay.hu-n nézd, hanem az ebay.com oldalon. Ott több van, olcsóbbért. De ha nincs PayPal-od, akkor mind1 hol nézed, mert nem tudsz fizetni:)
2012. máj. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Van ismerősöm,aki szokott ebayezni (Én meg a nagy Vaterás vagyok:)),majd megkérem Őt!:)

Csak linkeljetek légyszi,ha tudtok minél olcsóbbat akkor,ahol mint írtátok ingyenes a szállítás...

Előre is nagyon szépen köszönöm!:) 1-et akkor is kipróbálok,ha a Klúdit szét kell szedni!:)

2012. máj. 17. 12:33
 7/11 A kérdező kommentje:

Többes szám levonva:) Most látom,hogy mindkettőt Te írtad!:)

Köszönöm!

2012. máj. 17. 12:34
 8/11 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


[link]


De nézd meg majd a méreteket, h melyik jó a csapra, mert ha kicsi a ledes, akkor nem érdemes megrendelni ugyebár:)

2012. máj. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszi!Ahogy látom itt is közelítik az ezrest,1200-ért meg már van olyan itt Vaterán,amit át tudok venni személyesen.

Először csak 1-et veszek,megnézem milyen.

Szerinted azt hova tegyem?:) Mosogatóhoz a konyhába,vagy mosdóhoz a fürdőbe?:) Mert lehet végül csak az az 1 lesz.:(

2012. máj. 17. 12:47
 10/11 anonim ***** válasza:
Mi a fürdőbe vettük, a konyhába sztem felesleges, legalábbis nálunk:) Ha mosogatni kell, akkor azt napközben tesszük, szal világos van, ezeknek meg azért nem árt ha sötét helyen vannak, mert úgy látszanak igazán. Én a helyedben biztos h a fürdőszobai csapra venném:)
2012. máj. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!