Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Budapesten, a Lándzsa utcai...

Budapesten, a Lándzsa utcai lakótelep jó hely?

Figyelt kérdés

Milyen a közbiztonság, milyen ott élni?

Ki, miért szereti, vagy nem szereti?


2012. máj. 22. 11:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Én a XVI.ker Lándzsa utcai lakótelepet ismerem.Ott éltem albérletben.

Nem szerettem ott élni,mert elég lökött szomszédok voltak.De maga a hely nem volt vészes.Közel van az Őrs vezér tér,és ez már jó.A közbiztonság,hogy milyen ott,nem tudom.Jelenleg is a XVI.kerben élek,de akárcsak máshol itt is előfordulnak betörések,lopások.

2012. máj. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A Veres Péter út felé eső társasházak egész kultúráltak, én laktam ott egy évig. A szomszédok se jobbak, se rosszabbak, mint máshol. A hátrább lévő házak viszont, amik merőlegesen állnak ezekre az elsőkre, ha jól tudom szociális jellegű, rászorulóknak kiutalt lakások, legalábbis kb. 5 éve még azok voltak. A sarkon lévő kis bolt például elég drága, mert a lopásokat kompenzálják vele. De összességében nem gázos környék, én jól éreztem magam ott, egész csendes, szóval nem elijeszteni akarlak, csak leírom, amit akkor tudtam a környékről.
2012. máj. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hááát, nekem lett volna lehetőségem odamenni. Nem éltem vele. Ott van a munkaügyi kp is, és bizony nyitvatartási időben tele van a ltp. sötét bőrűekkel. Nyilvánvalóan lehet ott élni, hiszen élnek ott kutyások-gyerekesek-öregek-fiatalok is, de az a helyzet hogy én veszettül előítéletes vagyok, ezt be is vallom. Ha jól emlékszem akkor van ott ovi is, na meg a sashalmi piac egy köpésre van.
2012. máj. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szóval nem egy nyócker, nem kell megijedni. Én elég válogatós vagyok, de szerintem egész jó hely. Egy-két lepukkant alak néha az utcán bőven belefér, nincs randalírozás, végigsétálhatsz este is nyugodtan. Újpalota eleje szerintem rosszabb. :)

12:50 voltam.

2012. máj. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, jöhetnek még.

Feltűnt, hogy viszonylag jó áron lehet kis garzonokat vásárolni azon a környéken, ezért kérdem, hátha kiderül miért olcsóbbak.

2012. máj. 22. 13:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!