Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Rozsda eltüntetése?

Rozsda eltüntetése?

Figyelt kérdés
Kaptam egy régi biciklit, nagyon jól működik, de nem a legszebb, mert a felnin a kormányon és egyéb helyeken, ahol a felület fényes króm színű, ott már elég sok rozsda megjelent, el lehet ezt tüntetni úgy, hogy a felület viszonylag normális maradjon?

2012. máj. 23. 15:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Anyósom nem akar lemondani a hetvenes évekbeli csotrogányáról,de költeni sem akar rá.

Lekentem rozsdamaróval,,megdrótkeféztem,itt-ott finom csiszolóvászonnal is dörzsöltem,majd lefújtam horgany spray-val. Nagyon gyorsan szárad.

2012. máj. 23. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ha felületi a rozsda a krómozott részen akkor azt remekül el lehet tüntetni összegyűrt alufóliával amit vízbe mártogatsz, és azzal lesubickolod

kicsit babra munka, de remkül bevált eddig, és az eredmény is nagyszerű lesz

2012. máj. 24. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2012. máj. 24. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!