Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Van valakinek tapasztalata...

Van valakinek tapasztalata Miger Ablak Kft-ről?

Figyelt kérdés
Szeretnék ablakokat cserélni idén nyáron. Több céget megkerestem, ezek közül a Miger-Ablak Kft árai a többi ajánlat alatt van 20-50%-al. Kérdésem az, nincs véletlenül valakinek tapasztalata arról mennyire megbízható ez a cég?

2012. máj. 23. 18:54
 1/5 anonim válasza:
Nem ajánlom, mert gányolnak!! aztán a javításra vársz.. vársz... komplett javítóbrigádjuk van, 10ből 8 helyre vissza kell/ene menni!!!
2012. nov. 1. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Gányolnak,több mint megbízhatatlanok.

A 1066.Bp.Lovag u. 18. Fszt.1.szám alatti címük csak fal.

A Békéltető Testülenél nem jelennek meg.Garanciát velük szemben érvényesíteni lehetetlen.Senkinek nem ajánlom!

2012. nov. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Egyetértek az elöttem szólokkal sok embert lehuztak felvették az előleget és leléptek! Sokan keresik őket!!!
2013. júl. 2. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
szia én a profi-nyilaszarok.net-tel cseréltettem ki az ablakaim ők tényleg profi munkát végeztek!!!
2013. júl. 19. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Most a XIII. Kárpát utca 16. alatt várjuk Kedves Megrendelőinket!!!!!
2013. júl. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!