Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ha én terveztem egy házat...

Ha én terveztem egy házat akkor azt fel lehet építeni? Úgy értem hogy pont ugyanazt vagy amit a tervező tervezett?

Figyelt kérdés
2012. máj. 25. 18:57
 1/4 anonim ***** válasza:
64%
Ha okleveles építészmérnök vagy építőmérnök vagy,akkor szerintem semmi akadálya. De ha a statika szóról nem jut eszedbe semmi, akkor én inkább nem erőltetném :)
2012. máj. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
63%
A "Stat" név agyonbecézett alakja?
2012. máj. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Fel, csak kell bele egy kis "csavar": Én is magam terveztem a házamat, de elmentem a skiccel egy tervezőhöz és átnézettem vele, majd lerajzoltattam! Persze kifizettem a díjat, de cserébe a statikust és az engedélyeket is elintézte!

:)

2012. máj. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Elvileg igen.


Amit lerajzoltál, azt egy erre jogosult mérnöknek át kell rajzolnia, kivitelezhetővé, és statikailag megfelelővé kell tennie, és akkor már fölépülhet a terveid alapján a ház.

2012. máj. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!