Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » XI. kerületben vagy a környéké...

XI. kerületben vagy a környékén bontott téglát vesznek-e be valahol?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Régi épületbontásból származó bontott téglából kb 8m3-nyi jönne össze, amit így a hulladékoktól függően bontanánk. Vásárol-e cég még bontott téglát a környéken, ha igen db-ját hány ft-ért, szállítás is kérdés, illetve ha nem is vásárol, de ingyen be vesznek-e (nem mint sitt hulladék). A válaszokat előre is köszönöm! Illetve ha akadna érdeklődő a téglák iránt, az is írhat pm-ben.

2012. jún. 3. 04:45
 1/2 anonim ***** válasza:
81%

Még nem hallottam, hogy cégek bontott téglát vennének.

De ha meghirdeted a neten, akkor lehet hogy magánszemélyek is elviszik.


(Off: nekem ennél sokkal szolidabb kérdésemet is azonnal törölték, mert állítólag apróhirdetésnek minősült. Örülök, hogy ezennel ebben mégsem találnak semmi kifogásolnivalót.)

2012. jún. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszod, akkor meghirdetem ha esedékes lesz. Egyenlőre csak előzetes bontási költségszámításhoz kell. (mert lerakóba vitetni, konténerbérlés, kezelési díj stb.)

Csak ha nem érdemes pepecselni vele, akkor nagykalapács és bontás, ha érdemes akkor meg kőműves kalapács és vakolatpucolás. Mert valamikor réges régen 8-10 éves koromban a 8-dik kerületben még vettek vissza téglákat, jó kis zsebpénzem jött belőle. Most ha csak ingyen le lehet valahol rakatni, mármint legálisan, nekem már akkor is jó, csak neten semmit se találok, csak a pecsételt dísztéglákról.

2012. jún. 4. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!