Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Linkelnétek olcsó, de jó...

Linkelnétek olcsó, de jó hálózsákokat?

Figyelt kérdés

Jelenleg már vagy 7 éve használok egy Tescos műszálas hálózsákot, és már szeretnék valami újat.


Ha lehet, múmia legyen, és ne műszálas. Nem pamutra meg ilyenekre gondolok, de van, ami az a matt anyag, nem tiszta fényes műszál. Egyébként vagy 175 cm vagyok, úgyhogy méretben jó lenne, ha megfelelne, és nem lenne több úgy 5e forintnál.


Tudom, a google a barátom, de már néztem csomó oldalon, Decathlon, Jysk, de arra gondoltam, lehet, hogy ti többet tudtok, ahol kapható. Egyébként békéscsabai vagyok, de ha valahonnan lehet rendelni, vagy van itt olyan bolt, az jó lenne. Köszi:)



2012. jún. 4. 21:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Én a Decathlon-t ajánlanám, nem drága hely és viszonylag jó a választék.
2012. jún. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

én is hasonló gondban vagyok, figyelem is a kérdést. de épp ezért tudom, h úgy érdemes keresni, hogy tudod, milyen hőmérséklettartományban használod (tavasz/ősz v. nyári, hegyi stb).


viszont kíváncsi lennék, hogy nyáriból kinek milyen márka jött be (a múmiás, nem műszál, olcsó nálam is játszik, ezért nem írok ki új kérdést)

2012. jún. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nekem annyira kell csak, hogy nyáron néha sátorozhassak vele, plusz ha máshol kell aludni, pl osztálykiránduláson, akkor finnyás vagyok az ágyneműre, akkor oda kell.
2012. jún. 5. 06:54
 4/5 anonim ***** válasza:
Én a Jyskben vettem pár éve,nem volt 2000Ft sem,szerintem ott nézd meg,sokszor,amikor akció van a 10eFt-ost is féláron lehet megvenni.
2012. jún. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2012. jún. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!