Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mivel tüntessem el a pisiszago...

Mivel tüntessem el a pisiszagot a szőnyegemből?

Figyelt kérdés

Az unokaöcsém oda pisilt, de nem vettük észre, én már csak a szagot éreztem ahogy felmelegedett az idő.


Próbáltam szappanos vízzel, meg alatta felmostam domestos-al de valahogy még mindig érződik egy nehéz dohos pisi szag.


Felszedni igen körülményes lenne, mert egy böszme nagy perzsa szőnyeg és az egyik oldalán egy egész szekrénysor van.


Fertőtlenítős, vagy szappanos vízzel keféljem fel az egész szőnyeget? De nagyon zavar ez a szag.


2012. jún. 7. 12:55
 1/7 anonim ***** válasza:
vanis szőnyegtisztító spray, ecetes víz, citromos víz, öblítős víz...mindezt sokszor...előbb utóbb elmúlik!
2012. jún. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ecet, azt még nem próbáltam.

Meg csomót kötök az unokaöcsém kukijára...

2012. jún. 7. 13:11
 3/7 intrepid ***** válasza:

1. Vannak tisztítók, foglalkoznak szőnyegmosással. Jó drága mulatság.

2. Van nedves kárpittisztító, olyan mint a porszívó, csak masószeres vízzel lepermetezi, és visszaszívja a vizet. Úgy lehet keresni rájuk, hogy szőnyegtisztító, kárpittisztító. A kiszállás miatt nem olcsó.

3. Partizánmódszer. Ha nem akarod az egész szőnyeget berakni a kádba, és kimosni, akkor terítsél alá fóliát ott ahol ki akarod mosni. Locsolj rá mosószeres vizet. Hagyd állni rajta vagy 10 percig, azután emeld meg úgy, hogy lecsurogjon róla a mosószeres víz. Locsold le tiszta vízzel. Csurgasd ezt is ki belőle. Ezt ismételd egy-kétszer. Hagyd megszáradni.

2012. jún. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Előző válaszadónak üzenném, hogy egy sima mosószertől nem fog kijönni a pisiszag, soha...!
2012. jún. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én a Vanish szőnyegtisztító folyadékot ajánlanám.Először hígítatlanul a pisifoltra,kicsit megdörzsölni,hagyni 10p-ig,majd szőnyeg/kárpit tisztító géppel kitisztítani,úgy hogy abba is ezt a Vanisht teszed vízzel keverve.
2012. jún. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Én nem tudom, mintha több helyen is érezném a szagot. Már végig kúsztam mint egy kutya, az orommal a szőnzyegen szimatoltam és máshol is büdős.


Kutya macska nem jár be, csak az unokaöcsém, én meg nem pisilek szőnyegre :D

2012. jún. 7. 18:10
 7/7 anonim ***** válasza:

Kaksizz oda és nem lesz pisiszag!

:D

2012. jún. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!