Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mobil klímával kapcsolatos...

Mobil klímával kapcsolatos segítség kérés?

Figyelt kérdés
Most vettünk egy ARGO OSCAR WHITE mobil klímát,de nincsen meg hozzá a magyar nyelvű használati utasítás.Tudna nekem valaki segyíteni,hogy milyen funkciók vannak rajta,és hogyan tudom beállítani?Ja...-és hogy a kivezető csövét hogyan lehet ésszerűen megoldani,mert most nincsen kedvem lukat fúrni a falon :D

2012. jún. 9. 23:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát előbb kellett volna gondolkozni, és utána vásárolni. Mobil klímának olyan kivezetést láttam, ahol az ablakon vágtak lyukat, ha van üvegvágód, az nem nagy cucc. A használati utasításra meg guglizz rá vagy kérj meg valakit, hogy fordítsa le neked.
2012. jún. 10. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%

" az ablakon vágtak lyukat, ha van üvegvágód, az nem nagy cucc "


hát ez qva jó !

ilyet javasolni olyannak,aki még talán életében üvegvágót sem látott,hogy vágjon egy köralakú lyukat otthon ...

2012. jún. 10. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
73%

Én ezt mindig úgy oldom meg, hogy bukóra kinyitom az ablakot, kidugom a csövet, a többi részét meg széles szigetelőszalaggal (jól tapad, könnyen lejön, és nem hagy nyomot) és fóliával lezárom.

Piszok ronda, de működik.

2012. jún. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Első :D Nagyon "aranyos" vagy köszi a semmit :D

mÁSODIK-OTT A PONT :) Köszike :)

Harmadik:Ezt ki fogom próbálni,-erre én is gondoltam-csak az nem tiszta,hogy ezt minden egyes kikapcsolás után leszeded-cellux és fólia,vagy egész nyáron bukón van az ablak és csak egyszer csinálod meg egy szezonban???Egyébként ilyen ötleteket várok még :)

2012. jún. 10. 14:51
 5/5 bévé válasza:
Én kivezettem az előszobába, és kereszthuzatot csináltam. Természetesen ott melegebb lett valamivel, de nem ott tartózkodunk.
2012. jún. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!