Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Nincs különszobám. Gáz?

Gabriella3789 kérdése:

Nincs különszobám. Gáz?

Figyelt kérdés
elég kellemetlen..a bátyámmal vagyok 1 szobába ő már 20 éves demég mindig itthon lakik. ha barátnőimet hozom fel nem érzem gáznak. de a barátomat nem nagyon merem felhívni..elég cikinek érzem:S 17éves vagyok és annyira rossz hogy nincs 1 hely ahova eltudnék vonulni magamba:( L/17
2012. jún. 23. 18:13
 1/10 anonim ***** válasza:
Kérd meg a bátyádat, hogy az idő alatt, amíg te a barátoddal vagy, ne menjen be a szobába, sőt az lenne a legjobb, ha otthonról is elmenne.
2012. jún. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
29%

Az a gáz, hogy 20 éves fiú, és 17 éves lány, mint testvérek már koruk miatt sem igazán jó, egy szobában.

És ugyanezt mondhatja joggal a tesód is.

Semmi más lehetőség nincs a lakásban?

Persze ha panel, akkor tudom, hogy nincs lehetőség, de ha kertes házban laktok, akkor csak-csak lehetne valamit tenni.

2012. jún. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Nekem sincs, nem gáz. De ha nálunk van a barátom, senki sem jön be, magunkra hagynak minket. 16L
2012. jún. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
panel..sajnos nincs sok hely nem lehetne még 1 külön szobát megoldani:( hát próbálok megbarátkozni a helyzettel.demár alig várom h költözhessek itthonról.
2012. jún. 23. 18:32
 5/10 anonim ***** válasza:
nem gáz. ilyen rajtatok kívül nagyon sok családban van.
2012. jún. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Nem gáz. Képzeld én 2testvéremmel alszom egy szobában. Igaz nekem volna esélyem kiköltözni a kiskonyhába,de anyuék úgy se engednék meg. A barátod nem azért szeret,mert milyen a házatok. Azért szeret mert szerelmes beléd. Nyugodtan elhívhatod.
2012. jún. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

bátyádnak nincs barátnője? ha van, akkor próbáld úgy időzíteni a barátoddal együttalvást, hogy a bátyád a nőjénél legyen.


megértem, h ez így fos, és nem is értem, h a szüleid miért nem olyan lakást vettek, ahol lenne külön szobátok. ha azonos neműek a tesók, akkor annyira nem gáz a közös szoba, de így, ennyi idősen ez nem igazán kóser.


előbb a bátyádnak kéne elköltözni, hiszen ő az idősebb. ő tanul vagy dolgozik?

2012. jún. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
nincs barátnöje most még és tanul..hát sajnos költöztünk volna de most pénz miatt sajnos nem megy:(
2012. jún. 23. 22:40
 9/10 anonim ***** válasza:
77%

Átlag magyar családban nem úgy megy, hogy kibővítjük a lakást, vagy veszünk nagyobbat. :D

Átérzem a problémát, 19 éves lettem, mikor külön szobám lett, bátyám ugyanígy 3 évvel idősebb nálam. Gáznak nem gáz, nem mindenkinek lehet nagy háza rengeteg szobával sajnos. Inkább csak nem szerencsés.

Ha bátyád elég jó fej, akkor magától elhagyja a terepet, ha jön a barátod, ha kevésbé figyelmes, akkor említsd meg neki, hogy elhúzhatna. :D Persze azért ne nálatok legyetek minden nap, mert az ő szobája is, neki is szüksége van rá. Aludj te a barátodnál, és ha épp tesód nincs otthon, akkor aludjon ő nálad. Szerintem egy komoly kapcsolatban ez nem jelenthet problémát. :)

2012. jún. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
nyugodj bele... egyszer csak elmegy.
2012. jún. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!