Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Milyen tisztító szerrel lehet...

Milyen tisztító szerrel lehet a fritőzt szépen kitisztítani?

Figyelt kérdés

Az olaj ráragad nem tudom leszedni.Próbáltam mindennel.Hideg zsíroldóval,dörzsivel stb.

Van esetleg kifejezetten erre valami, Vagy valami jó tipp, tapasztalat?:)



2012. jún. 25. 20:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Ki kell vágni, és olyat venni, ami szétszedhető. Azt pedig minden sütés után mosni. Akár a mosogatógépbe is be lehet tenni.

Ha már ráragadt az olaj, azt csak sok mosogatószerrel és 1-2 szivacs feláldozásával pucolhatod meg.

2012. jún. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igaz nem fritőz, de én most takarítottam ki a sütőt, hideg zsíroldóval. Ráfújtam vastagon, aztán másnapig állni hagytam, majd vízzel lemostam. A rácsra és a sínekre égett több évnyi zsír is lejött. Jó, néhol dörgölni kellett.

:)

[link]

2012. jún. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Óh igen én is ilyennel próbáltam de most kipróbálom úgy hogy hagyom állni rajta én is sokáig.Köszi segítséget!:)

Sajnos újra nem tellik..és ez is csak 1.5 éves szóval inkább próbálkozom:)

2012. jún. 26. 12:45
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, van. DishDrops mosogatószer. A technika meg annyi, hogy szárazon, beáztatás nélkül kell rá fölkenni, és állni hagyni legalább fél óráig, de inkább 1-2 órát. Utána normálisan elmosni. Minden olajos edényre jó ez a módszer.
2012. júl. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A megoldás a OIS-100 Fritőz tisztító. A természetes növényi alapanyagokból álló szert a fáradt olajba kell önteni, majd fa spatulával jól elkeverni a szemcséket. Fél óra elteltével az olaj megszilárdul és könnyedén eltávolítható, a háztartási szemetesbe dobható.
2012. aug. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!