Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Bolha, Bolha, Bolha, Bolha...

Bolha, Bolha, Bolha, Bolha mindenhol. Valami ötlet ellenük?!

Figyelt kérdés

Eléggé sok van belőlük,nappal annyira nem de amint picit lehűl a lakásban a levegő előjönnek és csípnek nagyon!Macskám van és ő szedte össze valószinűleg!Most kivan tiltva a házból!Próbáltam a macskát fürdetni bolha írtóval próbáltam bolha elleni port illetve ien permetet egyiksem használt ! Valami házi praktika esetleg? Nemigazán bízok mostmár ezekben a készítményekben!

Helyesírási hibákért elnézést!


2012. júl. 3. 01:07
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Én szeretem a macskát kutyát is de kinn a helyük.Egyszer beengedtem a kutyát a szobába és hálából teleszórta bolhával.Csíptek is rendesen.Én vettem bolhaport beszórtam vele az ágy sarkait széleit bármilye olyan helyet ahol megbújhattak.Szönyeget is.Ágynemű mosógépbe.Majd becsuktam az ablakot és befújtam egy nagy doboz chemotoxot és becsuktam az ajtót és nem mentünk be estig.Hatásos volt.
2012. júl. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!