Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Kistarcsán 500 forintba kerül...

Kistarcsán 500 forintba kerül egy alkalom, hogy elvigyék a kukából a szemetet. Más városokban is ilyen drága?

Figyelt kérdés
Ez nem az extra esetekre vonatkozik, hanem a heti egy alkalomra, amikor viszik a kukát. A havi ár lebontva egy alkalomra 500 forintra jön ki.

2012. júl. 5. 13:11
 1/8 anonim ***** válasza:

Igen,ilyen drága máshol is.

Legalábbis Borsodon belül 10 várost/falut tudok,ahol ennyi,illetve dunántúlon is 5 települést.

Nagyon drága,főképp,hogy akkor is ennyi ha ki se teszem a kukát,mert pl 2 hétig nem vagyunk otthon.

2012. júl. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kerepesen már külön szemeteszsákot is kell venni.. aminek a darabja 2-3száz forint,most pontosan nem tudom. Van bőr a pofájukon.
2012. júl. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is borsodi vagyok és nálunk is 500 Ft/alkalomra jön ki az ár. Ez már "szemét"ség! Ennyit elkérni érte. Ennyi pénzért már meg is kéne hogy egyék a szemetet!
2012. júl. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Balatonkeresztúr, heti ezer forint....
2012. júl. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nálunk 600 Ft/alkalom a 120 literes kuka!
2012. júl. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
500 Ft/alkalom az nem egy nagy összeg. Az mindössze havi 2000 Ft, ha egyszer viszik egy héten. Vagy mit akartok? Ingyen mindent?
2012. júl. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Utcsónak elmesélem:


Pár éve még fél éves szemétdíj volt nálunk 2500 Ft, aztán kiadták egy nagy cégnek a begyűjtést, akkor llett havi 1600 Ft! Kicsit később jött a képbe a Hírös Kft akik viszik a szelektív hulladékot, így lett havi 2700 Ft a díj, mindössze kb. 5 év alatt!

Nekem az volt a legfurcsább, hogy havi kb. 1100 ft-ért még nekem kell váloatnom a szemetet, holott az elbától nyugatra állítólag jó pénzt hoz a feldolgozás! Nálunk meg még mi fizetünk érte!


Das ist ungarische wirtschaft...

2012. júl. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Emellett sajnos minden második héten azt tapasztalom, hogy a kuka tartalmának alsó fele nem kerül ürítésre, mert a kukásember nem emeli fel rendesen vagy nem rázza meg a kukát ürítéskor. Bosszantó! :(
2012. júl. 7. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!