Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » SoS. Hogyan lehet az otthonomb...

SoS. Hogyan lehet az otthonomból kiirtani a bolhákat?

Figyelt kérdés
Már vagy két éve van macskám bent a lakásban nemvolt azóta udvaron csak az erkélyen mivel panelházban élek.Most vettem észre hogy a szomámban bolhák vannak.Hogyan irthatnám ki ezeket a szobából és az egész lakásból?Azon kivül hogy a macskát eltütetem mert ezt énis tudom de attol a bolhák nemmenek vele szoval segitsetek kérlek.:S:S
2009. júl. 13. 16:11
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem a macskát ne "tüntesd el"! A bolhák kiírthatók akkor is, ha ő marad. Először is állatorvosnál vagy állatfelszerelés boltban vegyél Frontline cseppet, amit az állatka bőrére kell cseppenteni. Ezáltal ő 3 hónapig védett lesz. A lakást nagyon alaposan takarítsd-fertőtlenítsd ki, különös tekintettel a cica kuckójára, plédjére, stb. Ezután fújd be a lakást bolhairtó spray-vel, amit szintén állatfelszerelés boltban tudsz venni, olyat ami nem az állatra való, hanem a bútorokra. Szőnyegek, kárpitos bútorok ne maradjanak ki a szórásból! Ha ezeket megcsinálod, esélyük sem lesz a bolháknak! Tapasztalatból beszélek, mert már többször is jártam így, kutyával és macskával is.
2009. júl. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a választ.Holnap szerzek is be ilyen szereket.
2009. júl. 13. 17:29
 3/5 anonim ***** válasza:
Intesicide 2000, 1 literes kiszerelésben kapható, nagyon átérzem amit írsz, tavaly a bolhás kinti macsek meg hempergett az ágyunkban, nem tudtunk róla, tele volt az egész testem csípéssel:( Ez teljesen ártalmatlan az emberre bárhova fújhatod színtelen és szagtalan! Sok sikert!
2009. júl. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Először is forró vizes felmosás;porszívózás,de a porzsákot azonnal üríteni;aztán jöhet vmilyen szer.

Nekem a BioKill vált be,ráadásul nálam emberbolha volt,amitől csúnyán bedagadt a bokám körbe.Turkis rongyszőnyeggel vihettem haza valószínűleg...

2009. júl. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

A mi lakásunkban már 2x volt ,,bolha-támadás''! Szinte ellepték az egész házat a bolhák! Szörnyű volt! De a Frontline bolhaírtó szer azért jó, mert ha a macskádat ,,bekened'' ezzel a szerrel, az tökéletesen kiírtja a bolhákat. De még a lákásból is, mivel ha be van kenve a macskád, és szívják a vérét a bolhát, belepusztulnak. És belemegy a többi bolha is, és azok is mind megdöglenek! XD

Nekünk ez mind a 2 alkalommal bevált, pedig nekünk kertes házunk van! =)

2010. jún. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!