Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Egyetemistaként Budapestre...

Egyetemistaként Budapestre költöznék néhány barátommal és találtunk egy jónak tűnő lakást a 7. ker. Garay utcában. Valahol az utca eleje fele van, azt hiszem közvetlen a troli megálló mellett. Mit gondoltok erről a környékről?

Figyelt kérdés

2012. júl. 17. 00:33
 1/4 Mátyás3 válasza:

Én is arrafele vagyok most albérletben barátokkal. Hát elég lepukkant környék, bár ez a város tulnyomó részére igaz, kutyaszar meg szemét mindenütt, és olyan szerencsétlen emberek az utcán néha...

De látszik régen ez vmi fasza hely lehetett, elegáns bérházak meg minden, szóval jah keleti meg blaha közel van, vannak boltok és közvilágítás is van. Éjjel se kell izgulni ha egyedül mész. (legalábbis én nem szoktam)

2012. júl. 17. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Akár össze is hozhattok egy személyes talit.
2012. júl. 17. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
sztem nem annyira sz*r hely.. laktam arra fele pár évet..
2012. júl. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem javaslom. Még a jó közlekedés ellenére sem.
2012. júl. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!