Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Szeretném beköttetni a gázt,3s...

Tarzans kérdése:

Szeretném beköttetni a gázt,3szoba, konyha, fürdő5 helységbe lenne szükség a fütő berendezésre. Cirkót, vagy konvektort szeretnék. Gázcsonk az udvaron van. Hajdú-Bihar megyébe körülbelűl mennyibe kerülhet ez engedéllyel, mindennel együtt?

Figyelt kérdés
2012. júl. 18. 00:06
 1/4 anonim ***** válasza:

A gázt terveztetned kell, ez kb. 50eFt, a bekötést nem tudok, kérdezd meg a szolgáltatót, a kivitelezés megint attól függ, hogy mekkora munka, nyilván konvektornál drágább, mert több gázcső kell.


A konvektort kivitelezni olcsóbb, de működtetni sokkal drágább, kevésbé komfortos, és garantáltan nem fogd mindenhol használni, ami meg egyéb problémákat okoz. Én olyan 500eFt-ra saccolnám az egészet.


A cirkó komfortosabb, de drágább megvalósítani, működtetése olcsóbb, és egy kazánnal kiegészítve alternatív fűtési lehetőséget is biztosít, továbbá a meleg víz ellátás is adott. Hosszú távon mindenképpen ez éri meg. Viszont kéményt is kell hozzá csináltatnod. Én olyan 1-2mFt-ra saccolnám az egészet.

2012. júl. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát örülnék neki ha cakum pakk kijönne 500-bol,köszönöm a segítséget.A szolgáltatónak már írtam e-mailt,de nem reagált még semmit.
2012. júl. 19. 18:57
 3/4 anonim ***** válasza:
Én nem erőltetném a konvektort, bár tény, hogy indulásnál olcsóbb...
2012. júl. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget,sajnos nem sok pénzem van,ezért a lehető legolcsóbb megoldást keresem.Egy 100nm-es ház,teljes felújítását (víz,villany áthúzás,gáz bekötés,festés mázolás,burkolás.nyílászáró cserék.Talán 1.500000Ft elegendő lesz erre.Nagyon remélem.
2012. júl. 19. 23:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!