Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Segítene nekem az önkormányzat?

Segítene nekem az önkormányzat?

Figyelt kérdés

Nagyon keveset keresek, és van hitelem is. Egyedül élek, gyerek nincs. Nem vagyok cigány.

Sok cigány ismerősömtől hallom, hogy kapnak ennivalót például az önkormányzattól. Nekem is jó lenne egy kis segítség mert rá vagyok szorulva. Van esély?


2012. júl. 18. 16:39
 1/6 anonim válasza:
71%

"Nem vagyok cigány"

Na már esélyed sincs...pedig ez állítólag Magyarország ennek ellenére a cigányokon segítenek,rajtunk meg nem

2012. júl. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
66%

Esély az mindig van. Menj be és érdeklődj utána milyen segélyt kaphatsz.

(Csak úgy mellékesen megjegyzem hogy a cigányokat jobban támogatják mint a magyar embert.)

2012. júl. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
67%
Van átmeneti segély, lakásfenntartási segély stb. Menj be érdeklődj én se vagyok cigány csak munkanélküli és én is kaptam igaz nagyon megszigorították a feltételeket.
2012. júl. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
80%

A segélyeket jövedelemhez kötik nem nemzetiséghez.

Kaját meg az önkormányzatok sose osztanak az a vöröskereszt.

2012. júl. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
89%
Menj be és kérdezz rá. Nem szégyen ez ha segítség kell. Ha látják rajtad segítenek.
2012. júl. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nálunk falun úgy van hogy az óvodából lehet venni kedvezményesen ételt aki segélyből él annak 2-3 forintba kerül havonta a 2 fogásos étel aki kevés fizetésből él max 4-5 ezer forint.Érdeklődj az önkormányzatnál mik a lehetőségek.
2012. júl. 19. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!