Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hol tudom bejelenteni hogy...

Hol tudom bejelenteni hogy nem kaptam rezsót? A gázszolgáltatás megszűnt a házban, nem tudom mennyi időre. A ház előtt föltúrták a talajt, és munkálkodnak.

Figyelt kérdés
2012. júl. 19. 13:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
és ígért valaki ennek fejében rezsót az ott lakóknak? Ilyenről még soha nem hallottam. Ha az önkormányzat ígért esetleg, akkor náluk lehet bejelenteni, de ez szerintem csak valami tévedés lesz.
2012. júl. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Menj el a rezsóügyi hivatalba. Közvetlenül a sóhivatal mellett találod!

:D

2012. júl. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Elhiszem hogy vicces kérdés.... De számomra ez nagy bajt jelent,mert nem tudom hogy mikor főzhetek,hideg kajára nincs pénzem!És velem együtt egy 6-éves kisfiú is éhen várakozik,,,
2012. júl. 19. 18:11
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor vegyél villanytűzhelyt. Az árammal működik, csak egy konnektor kell hozzá és persze pénz.
2012. júl. 20. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nos, az előre látható munkálatokat ki szokták plakátolni jóval előbb, hogy legyenidő felkészülni. Villanyrezsót nem szoktak osztogatni ennek beszerzése egyéni feladat!

Csak azt tudom mondani: Segíts magadon, az isten is megsegít!


Támaszd ki a vasalót két téglával, azon is megfő egy borsófőzelék!

:)

2012. júl. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!