Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Pici felfújható medencében...

Pici felfújható medencében hogy tudom megakadályozuni, hogy a 3. Napon ne poshadjon meg a víz?

Figyelt kérdés

Az erkélyre kitettük, viszonylag nagyobb és nehéz a vizet cserélgetni benne két naponta. Nyálkás koszos ilesz, a 3. napon már nem tehetem bele a gyerekeket.

Van valami házipraktika? Ecet, só vagy ilyesmi a vízbe?


2009. júl. 14. 16:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A vizet csak vegyszerezéssel tudod tisztán tartani, pici medence vizét érdemes naponta cserélni, még ha kissé cécós is.
2009. júl. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Az ecetet és a sót felejtsd el!

Vannak hipoallergén algairtó vegyületek, ami a gyerekek bőrének sem árt, azt tegyél bele, de az is csak 4-5 napig oldja meg a problémát, utána cserélni kell a vizet.

2009. júl. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
lehet kapni ilyen büdös porokat az Obiba.a nevüket azt nem tudom.az egyik kék színű a másik pedig fehér és ilyen klóros szaga van. mi is ezt használjuk és nem lesz algás meg poshadt a víz.
2009. dec. 27. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!