Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ha az albérlet szobában egy...

Ha az albérlet szobában egy darab ágyi poloskát láttam meg, nagy a baj?

Figyelt kérdés
Albérletben lakunk, és közvetlenül esti szellőztetés után a székemen egy ágyi poloskát találtam. Most nem tudom hogy kintről jöhetett-e (de ha jól tudom nem repül), vagy akár a szomszédos szobák egyikéből. Azonnal átnéztem (még sötétben hogy el ne bőjjanak, de villannyal amit ide oda kapcsolgattam) a szoba sarkait, de azon az egyen kívül (amit azonnal elpusztítottam) többet nem találtam. Voltatok hasonló esetben, hogy egyet találtatok? Mi lett a folytatás? És a megoldás?
2012. júl. 20. 20:24
 1/6 anonim ***** válasza:

Csípések vannak rajtatok? Kis apró piros pöttyök, vagy vércseppek a lepedőn?

A matracot kell átnézni, ott lakik a piszok.

2012. júl. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem, nincsenek.

Az ágy felnyithatós, szóval matraccsere nem jöhetne szóba. De felnyitottam és átnéztem hogy nincs e ott valami, de nem találtam egyet se...

2012. júl. 21. 08:03
 3/6 anonim válasza:
Hát nem akarlak megijeszteni, de ahol egy van ott általában több is... Fújjatok le mindent Biokillel vagy valami rovarirtóval ami jó ágyi poloskákra is, már a megelőzés végett is.
2012. júl. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Egyet értek az elöttem szoloval, eleinte nálunk is csak 1 et 1 et lehetett látni. Most meg nappal is csipnek. Kiröhögik a Morteint.
2012. júl. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az ágyi poloska nappal nem látható, mert csak teljes sötétben jön elő. Nappal max az ürülékét és a vedlésének nyomait lehet találni, esetleg a petéit alapos keresés után (átlátszóak). És persze a csípésének nyomait a testrészeken, vércseppeket lepedőn stb. Lehetetlen kiírtani, az sem segít ha a teljes bútorzat ki lesz dobva mert konnektorba is elbújnak, padlórepedésekbe is simán. Ha egy évig nem táplálkoznak, azt is túlélik. A lakást ilyenkor be lehet permetezni mérgekkel, többször is akár, de ha a szomszédnál nem teszik meg, akkor onnan visszajöhet bármikor.
2012. aug. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Eltelt 2 hónap de szerencsére nem találtam több poloskát, se csípéseket. Gondolom csak kintről tévedt be ez az egy példány... nagyon remélem:)
2012. szept. 29. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!