Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mi az ideális otthon szerintetek?

Mi az ideális otthon szerintetek?

Figyelt kérdés
2012. júl. 22. 17:25
 1/7 anonim válasza:
Szerintem idealis.
2012. júl. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
87%
pontosabban fogalmazva, ahol az apa a csaladfenntarto es az anyuka haztartasbeli. A gyermekekkel sokat foglalkoznak, nem lokik a tv ill. szamitogep ele. Tarsasjatek, keszsegfejleszto es inteligencia fejleszo jatekok sok beszelgetes es csaladi programok. Nem foglalkoznak a divatozassal, legyenek tisztaba azzal, hogy a ruha a hidegtol ved es kesz. A divat csak egy kitalalt marhasag, amibol sokan meggazdagodnak, de nem erdekunk, hogy ebbe kozremukodjunk. Szerintem ez egy meghitt es idealis otthon.
2012. júl. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Kinek mi az ideális... Én emberektől elzárt csendes környezetbe szeretnék élni a barátnőmmel egy szép, nem unalmas helyen. De te döntésed neked mi az ideális.
2012. júl. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Szerintem az tekinthető ideálisnak,amiben az ember jól,jobb esetben boldognak érzi magát.Pl:sok ember nagy kölcsönbe verte magát,mert nagyobb,szebb helyen szeretne lakni,emiatt a kölcsön súlya nap mint nap nyomasztja őket.Úgy gondolom,meg kell tudnunk határozni a kereteinket,és azon belül a lehető legjobbat kihozni a helyzetből.
2012. júl. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az ideális otthon az amikor a saját ajtódat betudod csukni magadra, vagy magad után. Nem kell hogy nagy legyen, de arra vigyázz, hogy adóságod soha ne legyen lakás miatt, mert attó nem Ideális, hanem pokol egy lakás Én a lakbért veszem első kiadásnak havonta.
2012. júl. 30. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

szerintem az ami nem a belvárosban van,nem zajos,nyugodt.

ahol nem lopnak csalnak az emberek.

egyszóval békés

2012. júl. 31. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

mindenkinek meglegyen a lehetősége a privát szféra élvezésére.

Ezenfelül lehet társasház, kertesház, bérház stb. Tényleg a család minden tagjának, a gyereknek is megadasson a lehetőség a magánéletre.

2012. júl. 31. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!