Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Párommal meg merjük venni,...

Párommal meg merjük venni, ezt az IKEA franciaágyat, milyen tapasztaltaitok vannak IKEA ágyakkal?

Figyelt kérdés

MALM

Dupla ágykeret, nyír furnér (se matrac, se lécezett ágyalapot)

[link]



2012. júl. 23. 13:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nyugodtan, viszont a matracon ne spóroljatok, rengeteget számít egy jó minőségű matrac.
2012. júl. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 senkisemtudja válasza:
Az áruházban próbáljátok ki, arra kell figyelni, hogy ha egyik ember megfordul rajta, akkor a másik fekvő mit érez belőle. Van ott olyan instabil is, amelyik szinte hinta.
2012. júl. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
69%

2006-ban vettem ugyanilyen ágyat az is nyír szinű. Hozzá ilyen ágyrácsot [link] és Sultan matracokat. Az ágyrácsot azóta eladtam, mert nagyon ringott és dugás közben mindig szétesett! Tök rossz volt minden aktus után ágyat javítani!

:(

Azóta egy sima 2000 Ft-os deszka van az ágyban.


Az ágy egyik oldaldeszkája a ragasztásnál szétesett még garancia időn belül. Kicserélték szó nélkül, sőt ki is hozta a saját futáruk, de nekem kellett szét- és összeszerelnem megint!


A Sultan matracot is kicseréltettem már egyszer, mert szétment a varrásnál!


Vettem bele rugós matracot (Harestua), de attól tengeribeteg lettem, mert szintén ringatózik...

Most egy (2) ilyenre gyűjtök:

[link]

2012. júl. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
74%

Nővérem szobájában ilyen van.

Nem rossz ágy, de nyekereg. Most 5 éves kb 2 éve kezdett nyekeregni. Kérdeztünk egy asztalost azt mondta, sokat nem lehet tenni vele, mert a gyors gyártás miatt még nem teljesen száraz a fa a gyártáskor, és ahogy kiszárad attól változik a mérete és nyekereg kicsit.

Pedig jól van összeszerelve, és a csavarokat is rendszeresen utánhúzom.

2012. júl. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

"mert a gyors gyártás miatt még nem teljesen száraz a fa a gyártáskor"

Tapasztalatból mondhatom, nincs benne igazi fa, tiszta pozdorja az egész, belül pedig üreges, ennek nem kell semennyit száradnia!


3. voltam megint!

:)


No és még valami: én csak 185 cm vagyok, de ha hason fekszem, akkor túllóg a lábam, és nyomja a szögletes ágykeret!

:(

2012. júl. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Dupla ágykeret:

Alapanyag: Nyírfa furnér., Farostlemez, Forgácslemez, Farostlemez, Áttetsző akril lakkozás

Alapanyag: Farostlemez, Farostlemez, Forgácslemez, Áttetsző akril lakkozás, Dombornyomott akril bevonat, Papír, Nyírfa furnér.

2012. júl. 23. 20:18
 7/15 anonim ***** válasza:

Na erről beszéltem, ennek már nem kell száradnia!

:D


No de azt is meg kell említenem, hogy a csere óta nem volt gond az ágykerettel, és ennek már 4 éve!

:)

2012. júl. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ja, és azért jó, hogy ilyen olcsó üreges szarokból van, mert takarításkor simán kihúzom a helyéről és felborítom, hogy alatta is ki lehessen portalanítani!
2012. júl. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Nem teljesen értem, miért kell lepontozni egy hasznos választ, még ha esetleg téves infó is van benne.

Nekem egy asztalos mondta ezt, és nagyon sajnálom, de a saját ágyunkat nem szedtem szét, hogy miért nyekereg.


Azt gondoltam, a kérdezőnek elég hasznos infó, hogy pár év után kicsit nyekeregni fog.

De pontozzatok le nyugodtan...

2012. júl. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nekem hasznos volt, nem pontoztam le senkit.
2012. júl. 23. 23:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!