Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hallott-e már valaki arról,...

Hallott-e már valaki arról, hogy a mészbe ha timsót keverünk és ezzel meszeljük a falat, akkor ott kevesebb légy fordul elő?

Figyelt kérdés
Pl. az istállóban élő állatok szenvedését csökkenteni ezáltal a vérszívókkal szemben. Állítólag a régi falusi templomokban is valami ilyesfélével meszeltek, azért nem volt benn légy.

#légyellenszer
2012. júl. 25. 11:39
 1/3 anonim válasza:
A légy mióta szív vért?
2012. júl. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Csak én nevezem a bögölyt vérszívónak, bocs. Engem már csípett meg, de a sok légy is nagyon kellemetlen tud lenni, mikor a szádba, szemedbe akarnak repülni. De a kérdésem a legyek távoltartására vonatkozott.
2012. júl. 25. 16:31
 3/3 A kérdező kommentje:
Mellékesen én már légycsapóval csaptam agyon legyet, nem keveset, és némelyiknél piros, vérszerű, elmaszatolódott testnedvet lehetett látni.
2012. júl. 25. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!