Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » XIII. kerület biztonságosnak...

XIII. kerület biztonságosnak mondható? Megéri odaköltözni? (Árpád híd környékére lennék kiváncsi elsősorban)

Figyelt kérdés
2012. júl. 26. 15:06
 1/9 anonim válasza:
Hát én elég kemény dolgokat hallottam Angyalföldről, nem a legjobb környék, viszont az Árpád-híd környéke az kiesik abból a közegből! Szerintem az már elég jó környék.
2012. júl. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igazából nem a kerület a legfontosabb, hanem melyik része. Amúgy Angyalföld a XIII. kerület egyik része. Én Angyalföldön lakok két éve, és teljesen biztonságos. Igaz majdnem a kertvárosban :D
2012. júl. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
bistonságos kerulet..... 2éve élunk csak jot mondhatok ...tiszta bistonság van korház közel van ko közlekedés...auto pálya közel van ha utaznál...bel város pár perc csak....duna jo kimozdulni sétálni...
2012. júl. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
melyek azok a részek ahol nem érdemes ingatlant vásárolni? (angyalföldön belül)
2012. júl. 26. 19:07
 5/9 anonim ***** válasza:
Én A Béke tér környékén lakok, és imádom ^^ Egy parkot vesz kerül a társasház, a villamos 2 perc, de mivel belül vagyunk, így nem halljuk. Forgalom csak az, aki itt lakik, meg akik jönnek hozzájuk. Plusz 2 sarok a kertváros. Ha meg be akarok menni városba, felszállok villamosra, és a végállomása a Lehel tér, onnan megy a metro.
2012. júl. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ahol érdemes tahi fiastyuk ezzena patakpart felé vasas pálya mellet itt minden szép ...
2012. júl. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
POnt ott lakok :D
2012. júl. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
róbert károly körút árpád híd felőli része milyen környék?
2012. júl. 26. 22:45
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem az is tetszett, anno 2 éve a Petnehazy utcánál laktam, az Árpád híd környéke :) A forgalom nem tetszett, de megszokható.
2012. júl. 27. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!