Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mennyibe kerül a Főgáznál 1m3...

Mennyibe kerül a Főgáznál 1m3 gáz?

Figyelt kérdés
Eddig a Tigáznál voltunk és most ahova költözünk Főgáz lesz. Olcsóbb vagy drágább? Miben más?

2012. júl. 27. 17:23
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsánat azt elfelejtettem, hogy néztem a táblázatukat de azon nem tudok eligazodni szóval azt a linket nem kérném.
2012. júl. 27. 17:24
 2/5 anonim ***** válasza:

A gáz árát nem m3-ban számolják, így pontos válasz nincs.


Fogyasztástól, fűtőértéktől függően 100-200 Ft között.

2012. aug. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azt értem hogy nem úgy mérik, de ha megjön a csekk és az összeget elosztod a fogyasztással, na az érdekelt volna..
2012. aug. 8. 07:59
 4/5 anonim ***** válasza:

Az összeget, amiben benne van az alapdíj is?


Oszd el a fogyasztással, ami mondjuk nyáron 3 m3/hó, ekkor inkább 200 Ft/m3 vagy oszd el télen 300m3-mal, ekkor inkább 100-hoz van közel...

2012. aug. 8. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Amúgy meg szabadon válthatsz szolgáltatót (tehát továbbra is lehetsz Tigázos vagy akár T-Home-os!!!), a versenyhelyzet miatt nincs különösebb különbség az árak között.
2012. aug. 8. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!