Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » A kilakoltatás mit takar?...

A kilakoltatás mit takar? Kidobnak minket az utcára, csak úgy?

Figyelt kérdés
A szüleim jópár hónapja munkanélküliek, és mivel 50 éven felül vannak, nem találnak munkát. Én csak 14 vagyok, szóval szintén nem dolgozhatok.. már odáig fajult a dolog, hogy egy halomnyi tartozásunk van, el vagyunk adósodva, és ha 8 napon belül nem fizetünk be 78 000 Ft -ot (lakbér elmaradás), akkor kilakoltatnak. Ha esetleg ez megtörténne, mert ugyebár szinte senkire nem számíthatunk a családsegítőn kívül, akkor csak úgy simán kiraknának az utcára? És mi lenne a házzal, meg a bútorokkal?
2009. júl. 16. 20:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha lakbér elmaradásotok van,akkor a ház nem a tietek.Titeket a bútoraitokkal együtt kitehetnek az utcára.Esetleg a Családsegítő,vagy a Polgármesteri Hivatal ad szükséglakást.
2009. júl. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy ismerosomek, ugy jartak, hogy ok is fel voltak szolitva. A szulei nem fizettek, es kiraktak az utcara a dolgaikat, szo szerint. Nagyon sajnaltam oket, mert meg csak gyerekek voltak, a szulok alkoholistak. :(
2009. júl. 17. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Rokonokhoz nem tudtok menni? Esetleg kölcsönkérni valakitől?
2009. júl. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hát most a családsegítőtől kértek segítséget, elvileg ki fogják egy részét fizetni az összegnek.. de a többit nem tudom honnan kaparjuk össze.

Ami pedig a rokonokat illeti.. biztos valahogy megoldanák, bár nem tudom, azért csak nem hagynák hogy az utcán éljünk (legalábbis remélem).

2009. júl. 17. 23:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!