Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Milyen anyagok kellenek...

Milyen anyagok kellenek ahhoz, hogy EZT el tudjam készíteni? (videó, nézzétek meg nagyon jó! )

Figyelt kérdés

Ezt szeretném megcsinálni: http://www.youtube.com/watch?v=TRyd42pPqnA


A levegőn száradó agyag és a levegőn száradó gyurma ugyanaz?

Azt lehet festeni akrilfestékkel, temperával? Utána le kell fixálni?

Hol kaphatok olyan tejszínhabos cuccot (és mi a neve), és sütemény alakú formákat, mint a videón? Hobby boltban nem láttam.

Hol vegyek csillogó kövecskéket, ahol nem olyan drága? Hobby boltban 600-ért láttam és az még csak egy fajta.


2012. júl. 28. 14:20
 1/5 anonim ***** válasza:
csillogó kő? vegyél egy čsillógó köves ruhát" és ott bizt, van több fajta kő is :ddd
2012. júl. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez most vicc volt? Valami normálisabb választ vártam volna.
2012. júl. 30. 15:23
 3/5 anonim ***** válasza:

Ó.. Akk is válaszoltam nem? Ha nrm tudja senki a választ akk találd fel magad >.< muhaha

hobbiboltot nem ismered xD? 6ooft-ért meg mért nem jó? Nem lesz bajod tőle ha egyforma xD ;dd amúgymeg:

Kövek-póló :D

Tejszinhabos izé- olyan habos szigetelő izé :D igaz h zöld, majd átfested

Csináld meg gyurmábol a sütit, süsd ki, ás ott is van.. A füzetet fesd le ráfújod azt a habos szigetelő bigyót ázfested fehérre, gyorsan belerakod a sütit meg a.követ a.pólóról és kész is xdddddd ><

2012. aug. 4. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Gyurma és agyag: Nem, nem ugyanaz.

Én akrillal szoktam lefesteni, fixálni nem kell, de ha azt akarod h csillogjon, akkor kell venni lakkot, ha kell küldök linket.

Sütemény alakú forma: Ebay.com

A fehér habos cucc meg szilikon. 1000-1500 környékén van.

2012. aug. 31. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Előző vagyok, el felejtettem mondani:

A köveket, nem igen kapod meg olcsóbban sehol.

És hogy ugyan én szilikont használok, csak szokásos magyart, de amit a csaj használ a vidiben az Deco-Den

2012. aug. 31. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!