Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Aki elköltözött másik városba...

Aki elköltözött másik városba mennyi idő kellett amíg új barátokat szerzett, megszokta az új életét?

Figyelt kérdés
2012. júl. 29. 10:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez egyén függő.

Valaki könnyen alkalmazkodik, valaki nehezebben. Ami pedig a barátokat illeti az nagyban attól függ, hogy mennyit jársz ki a lakásból, és hová / merre.

2012. júl. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Én 3-4 hét alatt megszoktam az új várost. Könnyen alkalmazkodok.

És új ismerősöket is szereztem 1-2 hónapon belül. Az egyetem azért segített ebben. :)

2012. júl. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

mi két kisgyerekkel költöztünk, ill. először csak eggyel, mire kialakult egy "rend" ide-oda járkáltunk, ismerkedtünk, megszületett a második, ő még pici így kötve vagyunk

nem lakunk messzebb sokkal mint eddig, de akiket hívtam vendégségbe senki se jött el, és nem tudom miért, hisz van autójuk stb.

még nehezíti a helyzetet, hogy elég szarul állunk anyagilag emiatt én teljesen kivagyok és teljesen magamba fordultam, de már kezdek megőrülni

2012. júl. 29. 10:49
 4/4 anonim ***** válasza:
Személyiségtől is függ. Én már több, mint 3 éve lakom ebben a városban, de nincsenek barátaim. Mondjuk hozzátenném, hogy nem is járok közösségbe. A helyet, a várost pár hónap alatt kiismertem és megszoktam, evvel semmi probléma nem volt.
2012. júl. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!