Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mennyibe kerülhet NAGYJÁBÓL 1...

Mennyibe kerülhet NAGYJÁBÓL 1 m3 víz felmelegítése 2012-ben egy átlagos budapesti panelban? Tudom hogy mindenféle szorzók vannak, de elég nagyjából. Kiadom a lakásom és szeretném nagyjából kiszámolni az elszámolásnál. Valaki biztos tudja.

Figyelt kérdés

2012. aug. 3. 14:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Az eddigi számláidból csak ki tudod számolni!
2012. aug. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, valaki vállalja-e ennek kiszámolását.

Függ ugyanis attól, hogy nyáron, vagy télen akarod-e felmelegíteni az 1000 liter vizet = 1 m3.

Függ, hogy hány fokról indul és hány fokra akarod melegíteni.

Függ, hogy gázzal, vagy árammal melegíted-e

Ha gázzal, akkor annak a pillanatnyi fűtőértéke (amit előre még állítólag a szogáltató sem tud, mert nem tudja, hogy milyet fog a következő napokban, hetekben kapni)

És még ki tudja mi mindentől függ?

2012. aug. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

2-es vagyok!

És persze függ attól is, hogy majd a szolgáltató (akár gáz, akár áram) mennyiért fog adni egy egységnyi energiát. Akkor talán majd tudsz kalkulálni.

2012. aug. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem, nem tudom kiszamitani az eddigi szamlaimbol, ugyanis nincs rajta ilyen tetel! Ezert kerdeztem.

Nem arra vagyok kivancsi hogy a rezson mennyibe kerulne, hanem a Fotav mennyiert szamlazza NAGYJABOL.

Tudom hogy telen kicsit tobb, de azert csak van egy kb ertek!

Nem tudom elhinni hogy senki sem tudja! Ezek szerint mas sem erti hogy jon ki a szamlazando ertek, ez dobbenet!

2012. aug. 4. 06:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!