Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Telekkimérésnél a szomszédokna...

Telekkimérésnél a szomszédoknak kötelezően jelen kell lenniük?

Figyelt kérdés

A szomszédokkal nem nagyon vergődünk zöld ágra, ezért érdekelne a kérdés. Ha nem muszáj részt venniük, akkor nem bánnám, ha nem lennének ott.. Csak ha törvénybe van foglalva.

Válaszokat előre is köszi! :)



2012. aug. 8. 11:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Amikor én mérettem ki a telkemet nem voltak jelen a szomszédok, de nem is kell nekik jelen lenniük!


Ha viszont azért méregettek, mert határvitáitok vannak, akkor a te érdeked is, hogy ott legyenek, és lássák mi történik! A földmérő dolgába úgyse tudnak beleszólni, mert az a térképszelvényen feltüntetett adatok alapján tűzi ki a határokat, és ott nincs vita!

2012. aug. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

pontosan.

én direkt kihívnám őket.

és egyúttal embert is, aki a karókat/kerítéselemeket rögtön lebetonozza.


A mi közösen leszúrt karóink egy éjszaka alatt lábra kaptak, és 20 év múlva derült ki, hogy becsapott a szomszéd.

2012. aug. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2012. okt. 19. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!